اولین تصویر از کیت بلانشت در نقش لیلیث فیلم Borderlands منتشر شد

تاریخ اکران همچنان مشخص نیست

کیت بلانشت در نقش لیلیث

جیمی لی کرتیس نویسنده و بازیگر آمریکایی ساعاتی قبل اولین تصویر از کیت بلانشت در نقش لیلیث فیلم Borderlands را به اشتراک گذاشت.

لاینزگیت در سال ۲۰۱۵ میلادی از همکاری خود با آوی پروداکشنز برای ساخت اقتباس سینمایی بوردرلندز خبر داد. پروژه به مدت پنج سال در سکوت خبری پیش رفت تا اینکه اعلام شد الای راث (Eli Roth) به عنوان کارگردان انتخاب شد. راث در میان مخاطبان عام سینما با نقش گروهبان دانی دانوویتز در Inglourious Basterds شناخته می‌شود اما در زمینه کارگردانی هم فعالیت دارد. او تاکنون ۱۰ فیلم بلند ساخته که اکثرشان در ژانر ترسناک قرار می‌گیرند. در ضمن، فیلمنامه را کریگ مازن (Craig Mazin) آماده کرده است. او هم اکنون روی اقتباس سریالی The Last of Us کار می‌کند.

لاینزگیت اواسط فروردین سال جاری یک بیانیه مطبوعاتی برای رسانه‌های فعال در حوزه‌های سینما و تلویزیون ارسال و به واسطه آن، خلاصه داستان Borderlands را فاش کرده است. با توجه به متن، لیلث شخصیت اصلی خواهد بود. او پس از سال‌ها به محل تولدش سیاره پاندورا بازگشته و در تازه‌ترین ماموریت خود باید دختر مدیرعامل شرکت اتلس را بیاید. لیلیث که می‌داند به تنهایی نمی‌تواند از پس این کار بربیاید، یک گروه تشکیل می‌دهد؛ گروهی که رولند، تاینی تینا، کریگ، تنیس و کلپ‌ترپ را هم در خود جای داده است.

جیمی لی کرتیس (Jamie Lee Curtis) اخیرا از طریق حساب توییتری خود اولین تصویر کیت بلانشت در نقش لیلیث فیلم Borderlands را به اشتراک گذاشته است. کرتیس که نقش دکتر پاتریشیا تنیس را ایفا می‌کند، شخصا عکس را از بلانشت ثبت کرد. او همچنین در بخش کپشن توییت لیلث را قهرمانی افسانه‌ای توصیف کرده که عاشق انفجار بوده، زنی شرور محسوب شده و اصلا خوش اخلاق نیست. در ادامه می‌توانید تصویر مورد نظر را مشاهده کنید:

جیمی لی کرتیس عکس را به گونه‌ای ثبت کرده که منبع نور در پشت سر کیت بلانشت قرار داشت. بدین ترتیب، نمی‌توان نگاهی دقیق به ظاهر لیلث در اقتباس لایو اکشن بوردرلندز انداخت. با این حال، به نظر می‌رسد سازندگان ترجیح داده‌اند از اعمال هر گونه تغییر خودداری کرده و لباس شخصیت‌های داستان را تا جای ممکن از بازی‌های ویدیویی الهام بگیرند. در ضمن، کرتیس و بلانشت تنها نام‌های مشهور تیم بازیگری نیستند. کوین هارت (Kevin Hart) و جک بلک (Jack Black) هم در فیلم حضور دارند. این دو به ترتیب نقش‌های رولند و کلپ‌ترپ را ایفا می‌کنند. به این موارد، می‌توان آریانا گرین‌بلت (Ariana Greenblatt) و فلورین مانتینو (Florian Munteanu) را هم افزود که به عنوان تاینی تینا و کریگ جلوی دوربین می‌روند.

فیلم سینمایی Borderlands در حال حاضر فاز فیلمبرداری را در کشور اروپایی مجارستان پشت سر می‌گذارد. با این حال، تاریخ اکران گسترده‌اش همچنان مشخص نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا