بازیگر نقش تاینی تینا در Borderlands مشخص شده است

همچنان خبری از تاریخ اکران نیست

بازیگر نقش تاینی تینا در Borderlands

استودیو‌ی آمریکایی لاینزگیت با ارسال یک بیانیه‌ی مطبوعاتی برای رسانه‌ها، بازیگر نقش تاینی تینا در Borderlands را معرفی کرده است.

لاینزگیت در سال ۲۰۱۵ میلادی با گیرباکس سافتور به توافق رسید و امتیاز ساخت یک فیلم سینمایی بر اساس بوردرلندز را به دست آورد. پروژه‌ی مزبور بنا به دلایلی نامشخص چندین سال پیشرفت نداشت تا اینکه الای راث (Eli Roth) در فوریه‌ی سال گذشته‌ی میلادی به عنوان کارگردان انتخاب شد. او طی سال‌های گذشته فیلم‌های متعددی را ساخته و روانه‌ی سینماها کرده که اکثرشان عملکرد موفقیت‌آمیزی نداشته‌اند. وظیفه‌ی آماده‌سازی فیلمنامه هم به کریگ مازن (Craig Mazin) سپرده شده است. در پرونده‌ی کاری او نام دو سریال Chernobyl و The Last of Us دیده می‌شود. البته مورد دوم هم اکنون مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارد تا در تاریخ نامشخصی از آینده منتشر شود.

بوردرلندز شخصیت‌های به یادماندنی متعددی را در خود جای داده که تاینی تینا یکی از آن‌ها است. او نخستین بار در Borderlands 2 معرفی شد و سپس در تمامی نسخه‌های بعدی فرنچایز حضور یافت. او همچنین نقش مهمی را در بسته‌ی الحاقی Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep ایفا می‌کند که برای Borderlands 2 عرضه شده بود. از ویژگی‌های بارز تاینی تینا می‌توان به پرحرفی اشاره کرد. در ضمن، زمانی که سن و سال چندانی نداشت، خانواده‌اش به شرکت هایپریون فروخته شد. آن‌ها سپس در اختیار جک قرار گرفتند تا در آمازیشات او شرکت کنند؛ آزمایشاتی که به مرگ والدین تینا منجر شدند. در پی این اتفاق، او نارنجکی که به همراه داشت را منفجر و فرار کرد. تینا سپس قسم خورد انتقام مرگ پدر و مادرش را خواهد گرفت.

لاینزگیت با ارسال یک بیانیه‌ی مطبوعاتی برای رسانه‌های مختلف، بازیگر نقش تاینی تینا در Borderlands را معرفی کرده است. با توجه به بیانیه، آریانا گرین‌بلت (Ariana Greenblatt) چنین نقشی را بر عهده دارد. او تنها ۱۳ سال سن داشته و طی سال‌های اخیر در فیلم‌های متعددی حضور داشته که از مهم‌ترینشان می‌توان به Avengers: Infinity War اشاره کرد. گرین‌بلت نسخه‌ی کودکی گامورا را در این فیلم تحسین‌شده و پرفروش به تصویر کشید. به این موارد، می‌توان Love and Monsters و The One and Only Ivan را هم اضافه کرد.

الای راث درباره‌ی آریانا گرین‌بلت گفت:

آریانا گرین‌بلت یک استعداد نوظهور و فوق‌العاده در سینما است. او با بسیاری از همکاران من همکاری داشته و همه‌ی آن‌ها به تحسین او پرداختند. آریانا در جریان تست بازیگری هوش از سر همه‌ی ما برد و بی‌صبرانه منتظر هستیم تاینی تینای غیرقابل‌ ‌پیش‌بینی و دیوانه را به تصویر بکشد.

با توجه به اطلاعاتی که طی ماه‌های گذشته منتشر شده، فیلم بوردرلندز در بوداپست پایتخت کشور مجارستان جلوی دوربین می‌رود. در ضمن، تاریخ اکران این فیلم هنوز مشخص نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا