#مهسا_امینی

آهنگساز بازی Borderlands 3 به استودیو Obsidian مایکروسافت پیوست

ریسون وارنر، بعد از کار روی تمامی نسخه‌های Borderlands به استودیو آبسیدین پیوست

آهنگساز بازی Borderlands 3 به استودیو Obsidian مایکروسافت پیوست امیر سلیمی ۰ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
استودیو Obsidian مایکروسافت

پس از گذشت ۱۲ سال همکاری با Gearbox Software، ریسون وارنر (Raison Varner) کارگردان صدا و آهنگساز بازی Borderlands 3 در آخرین توییت خود از پیوستن به استودیوی Obsidian مایکروسافت خبر داد.

از کارهای درخشان وارنر می‌توان به خلق موسیقی برای نسخه سوم از سری بازی‌های Borderlands اشاره کرد که ضمن حفظ اصالت و پایابندی به ریشه‌ها، تازه‌تر و خلاقانه‌تر ار گذشته بودند. با هنرنمایی جسپر کید (Jasper Kyd)، سیستم موسیقی تعاملی بسیار عمیقی برای بازی طراحی شد که با استفاده از لایه‌‌ها و قطعات ماژولار بسیاری که به طور رندوم در بازی قرار می‌گیرند، تجربه موسیقی‌های تصادفی را خلق می‌کرد؛ بنابراین موسیقی هر بار که بازی می‌کنید کمی متفاوت به نظر می‌رسد.

The Outer Worlds آخرین ساخته استودیو ابسیدین اینترتینمنت است که هم‌اکنون برای کنسول‌ها ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. نسخه‌‎ی نینتندو سوییچ The Outer Worlds که قرار بود در تاریخ تاریخ ۱۶ اسفند (مصادف با ۶ مارس) منشتر شود، به دلیل گسترش ویروس کرونا تا تاریخ نامعلومی تاخیر خورد.

مایکروسافت در سال ۲۰۱۸ میلادی، Obsidian را به مجموعه استودیوهای فرست‌پارتی خود اضافه کرد تا بتواند با قدرت بیشتری در زمینه‌ی توسعه‌ی عناوین انحصاری در رقابت بین کنسول‌های نسل نهم حاضر شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا