1%
  • 0/10

شولو ماریدوئنا به نگرانی طرفداران درباره بازگشتش بعنوان بلو بیتل خاتمه داد

شولو ماریدوئنا به نگرانی طرفداران درباره بازگشتش بعنوان بلو بیتل خاتمه داد ۰ ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ سینما کپی لینک
شولو ماریدوئنا

شولو ماریدوئنا در جریان مراسم Saturn Awards به گمانه زنی‌ها درباره بازگشتش بعنوان بلو بیتل پایان داده است.

قبل از اینکه Blue Beetle سال گذشته میلادی اکران شود، جیمز گان (James Gunn) تاکید کرده بود نسخه شولو ماریدوئنا (Xolo Maridueña) بلو بیتل را باید اولین شخصیت فرنچایز DC Universe دانست. مدیر استودیو وارنر همچنین به بارها سعی کرده بود هایپ پیرامون این اثر را افزایش دهد.

فیلم Blue Beetle اواسط سال گذشته میلادی به سینماها آمد و علی‌رغم دریافت بازخوردهای مثبت، تنها ۱۳۰ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروخت تا پایینترین فروش را در میان در تمامی آثار فرنچایز DC Extended Universe داشته باشد. سکوت جیمز گان طی ماه‌های گذشته و صد البته عملکرد ضعیف اقتباس سینمایی بلو بیتل، نگرانی‌هایی را پیرامون سرنوشت این ابرقهرمان به وجود آورده است.

شولو ماریدوئنا که در رویداد Saturn Awards حاضر بود، به گفتگو با رسانه‌ها پرداخت. او در بخشی از صحبت‌های خود اطمینان داد برای ایفای نقش بلو بیتل در آینده نزدیک بازمی‌گردد:

مطمئن هستم بلو بیتل را دوباره می‌بینیم. حالا می‌خواهد در قالب فیلم Blue Beetle 2 یا اثر دیگری باشد.

بازیگر آمریکایی در ادامه صحبت‌های خود افزود:

کار کردن در کنار جیمز گان و پیتر سفرن (Peter Safran) واقعاً عالی بود. آن‌ها اجازه دادند بخشی از جهان داستانی‌شان باشیم، در حالی که در ابتدا قرار نبود اینطور باشد. باعث افتخار است. بلو بیتل در چه مسیری قدم می‌گذارد؟ نمی‌دانم. اما مطمئن هستم بزودی او را خواهیم دید.

با در نظر گرفتن شکستی که فیلم Blue Beetle برای سازندگان خود در وارنر و دی سی به ارمغان آورده، بعید بنظر می‌رسد قسمت دوم آن ساخته شود. از همین رو، احتمال می‌رود بلو بیتل در فیلمی متعلق به دیگر شخصیت‌ها حضور یابد. بخصوص اینکه برنامه‌های دی سی یونیورس تا انتهای فصل دوم مشخص شده و تا به امروز هیچ حرفی از بلو بیتل 2 زده نشده است.

شولو ماریدوئنا یکی از بازیگران اصلی سریال Cobra Kai بوده که قرار است با پخش فصل ششم در سال جاری میلادی، به انتها برسد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments