برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

Sony با همکاری HBO اقتباس تلویزیونی Bloodborne را می‌سازد

همکاری‌های Sony و HBO ادامه‌دار خواهد بود

Sony با همکاری HBO اقتباس تلویزیونی Bloodborne را می‌سازد ۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
اقتباس تلویزیونی Bloodborne

به تازگی یک رسانه با نام That Hashtag Show ادعا کرده است که اقتباس تلویزیونی Bloodborne، یکی از محبوب‌ترین بازی‌های استودیوی FromSoftware توسط دو شرکت Sony و HBO ساخته خواهد شد.

در دنیای بازی‌های ویدئویی داستان‌های فوق‌العاده و تاثیرگذاری وجود دارند که بسیاری از شرکت‌های فیلمسازی و همچنین طرفداران از گذشته تا به امروز دوست داشته‌اند تا آن‌ها را در قالب یک فیلم سینمایی یا مجموعه‌ی تلویزیونی ببینند. چندین سال پیش فیلم‌هایی بر اساس چند مجموعه بازی از جمله Super Mario Bros، Street Fighter، Mortal Kombat، Tomb Raider، Resident Evil، Silent Hill، Hitman، Warcraft، Need for Speed و Assassin’s Creed ساخته شدند که اکثرا یا آثار بسیار ضعیفی بودند، یا این که نتوانستند چندان طرفداران خود را راضی کنند. اکنون به لطف سریال The Witcher و The Last of Us و چند فیلم دیگر مانند Sonic the Hedgehog، Mortal Kombat، Uncharted، Borderlands، Gears of War، Ghost of Tsushima و Metal Gear Solid دوباره توجه مخاطبان به اقتباس‌های سینمایی و تلویزیونی از بازی‌های ویدئویی جلب شده است.

شرکت Sony قصد دارد تا تعدادی از بهترین مجموعه بازی‌های خود را به دنیای سینما و تلویزیون بیاورد و به همین منظور یک واحد جدا با نام PlayStation Productions را تاسیس کرده است. این کمپانی هم‌اکنون با همکاری HBO در حال ساخت سریال The Last of Us است، اما طبق گزارشی که به تازگی منتشر شده، این دو شرکت قرار است در آینده همکاری‌های بیشتری با یکدیگر داشته باشند.

به تازگی یک رسانه با نام That Hashtag Show خبر از ساخت اقتباس تلویزیونی Bloodborne توسط شرکت‌های Sony و HBO داده است. طبق این گزارش، بعد از شروع ساخت سریال The Last of Us هر دوی این شرکت‌ها مشتاق همکاری‌های بیشتری با یکدیگر بودند و حتی امکان دارد در ساخت چند مجموعه‌ی دیگر نیز باهم همکاری کنند. سریال Bloodborne هم‌اکنون مراحل اولیه‌ی ساخت خود را طی می‌کند.

نیک سانتوس، نویسنده‌ی این گزارش ادعا کرده که فیلمنامه‌ی اولیه و تعداد طراحی‌های هنری مفهومی این سریال را دیده است. داستان اقتباس تلویزیونی Bloodborne قرار است از لحاظ ساختار مشابه فیلم‌هایی مانند Dread یا The Raid باشد که در آن شخصیت اصلی ظاهرا با یک ماموریت ساده روبه‌رو می‌شود، اما در طول پیشروی خود باید با تعداد زیادی از دشمن‌ها مبارزه کند. پیشنهاد شده که فصل اول سریال در هشت قسمت ساخته شود و قهرمان در اوج داستان با یکی از باس‌فایت‌های مهم بازی مبارزه کند. سبک بصری این مجموعه و خشونت آن قرار است مانند بازی ویدئویی Bloodborne باشد.

همچنین در گزارش آمده که شرکت Sony از برخی از عناصر فیلمنامه ناراضی است، به همین دلیل فیلمنامه فعلا مراحل ویرایش و بازنویسی خود را طی می‌کند. احتمالا بسیاری از باس‌فایت‌های محبوب بازی در این سریال حضور پیدا کند. هنوز هیچ اطلاعاتی از بازیگران اقتباس تلویزیونی Bloodborne در دسترس نیست، اما گفته می‌شود سازندگان به دنبال بازیگری هستند که سابقه‌ی قوی‌ای در کارهای بدلکاری داشته باشد.

باید توجه داشت که فعلا تا اعلام رسمی دو شرکت Sony و HBO باید به این گزارش به چشم یک شایعه نگاه کنیم، بنابراین نمی‌توانیم فعلا هیچ چیزی را قطعی و نهایی بدانیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments