ابرشرور ریبوت فیلم Blade مشخص شد

شایعه یا واقعیت؟

ابرشرور ریبوت فیلم Blade مشخص شد پارسا خلیلی ۰ ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینما
ابرشرور ریبوت فیلم Blade

علیرغم اینکه هنوز یک سال تا اکران جهانی فاصله داریم، منبعی معتبر به هویت ابرشرور ریبوت فیلم Blade اشاره کرده است.

کمیک کان سن دیگو سال ۲۰۱۹ همایش بسیار بزرگی برای استودیو مارول به‌شمار می‌رفت‌، چراکه در پنلی ۳۰ دقیقه‌ای از نقشه راه فاز چهارم دنیای سینمایی مارول رونمایی کرد. درحالیکه طرفداران از معرفی پروژه‌های بزرگی مانند Shang-Chi ،Loki و Doctor Strange in The Multiverse of Madness هیجان زده بودند، کوین فایگی (Kevin Feige) با آوردن ماهرشالا علی (Mahershala Ali) به روی صحنه و رونمایی کردن از پروژه‌ سینمایی Blade، رسما سالن H کمیک کان سن دیگو را منفجر کرد.

اکنون با گذشت چهار سال، سرانجام تولید این پروژه مورد انتظار کلید خورده اما متاسفانه طی چند ماه اخیر با پستی و بلندی‌های زیادی نیز مواجه شده است. از کناره‌گیری بسام طارق (Bassam Tariq) از منصب کارگردانی گرفته و بازنویسی ناگهانی فیلمنامه پیرو جایگزین شدن استیسی اوسی کافور (Stacy Osei-Kuffour) با بیو دیمایو (Beau DeMayo)، نویسنده انیمیشن سریالی X-Men 97 گرفته تا متوقف شدن مراحل تولید به‌دنبال آغاز اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا، وضعیت فعلی پروژه به‌شدت وخیم است.

با این حال، هنوز اخبار جالبی در رابطه با این ریبوت مورد انتظار در فضای مجازی دست به دست می‌شود که یکی از مهمترین آنها پیوستن میا گاث (Mia Goth)، ستاره فیلم ایکس به لیست بازیگران است. اگرچه نقش او هنوز توسط هیچ مقام رسمی تایید نشده است.

بازیگر ابرشرور ریبوت فیلم Blade کیست؟

به گفته اینسایدر دنیل ریچتمن (Daniel Richtman)، میا گاث قراره در فیلم Blade به ایفای نقش لیلیث، آنتاگونیستی معروف از کمیک‌های مارول بپردازد. او همچنین در مجموعه‌ای از پست‌های اخیر پتریان خود تایید کرد که آرون پیر (Aaron Pierre)، ستاره فیلم ترسناک Old، دیگر بخشی از بازیگران نبوده و شخصیت او به‌کلی از فیلمنامه فعلی حذف شده است.

تا جایی که من می‌دانم آرون پیر دیگر بخشی از بازیگران فیلم نیست و شخصیت او به‌کلی از فیلمنامه فعلی حذف شده است. در عوض دلروی لیندو ایفاگر نقش دیکن فراست و میا گاث ایفاگر نقش لیلیث خواهند بود.

ریچمن سپس فاش کرد که سائول ویلیامز (Saul Williams) و جمال آفاری (Jamal Afari) نیز برای ایفای نقش‌هایی نامعلوم توسط استودیو مارول انتخاب شده‌اند.

از زمان معرفی این ریبوت در کمیک کان سال ۲۰۱۹، چیز زیادی برای هیجان زده شدن وجود نداشته، بلکه بخاطر اتفاقات اخیر هیجان بسیاری از طرفداران تاحدودی هم از بین رفته است. به‌همین خاطر انتخاب شدن بازیگر بااستعدادی مانند گاث برای نقشی بزرگ مانند لیلیث، بدون شک خبر خوبی است که خیلی از دوست داران خون آشام محبوب مارول بهش نیاز داشتند. امیدواریم در روزهای آتی استودیو مارول نسبت به این موضوع واکنش نشان بدهد یا در همایش‌های بزرگ پیش‌رو اطلاعات بیشتری را با طرفداران به اشتراک بگذارد.

در حال حاضر ریبوت مورد انتظار Blade برای اکران در تاریخ ۴ سپتامبر سال ۲۰۲۴ (۱۴ شهریور سال ۱۴۰۳) در نظر گرفته شده، اما با توجه به متوقف شدن مراحل تولید پیرو اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا، به تعویق افتادن آن خیلی دور از ذهن نخواهد بود.

4.7 3 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا