1%
  • 0/10

نخستین اطلاعات از تغییرات فیلمنامه Blade منتشر شد؛ نارضایتی ستاره فیلم!

پروژه ظاهراً شرایط خوبی ندارد

نخستین اطلاعات از تغییرات فیلمنامه Blade منتشر شد؛ نارضایتی ستاره فیلم! ۲ ۰۲ تیر ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
فیلمنامه Blade

رسانه The Hollywood Reporter در جدیدترین گزارش اختصاصی خود جزئیاتی را از تغییرات فیلمنامه Blade به اشتراک گذاشته است.

ریبوت مجموعه بلید را می‌توان یکی از پرفراز و نشیب‌ترین پروژه‌های مارول طی سال‌های گذشته نامید. اگرچه نخستین بار در سال ۲۰۱۹ میلادی معرفی شد، هنوز جلوی دوربین نرفته و از همه نگران کننده‌تر، چندی پیش دومین کارگردان خود را از دست داد. اینطور که بنظر می‌رسد، مارول از از یان دمانژ (Yann Demange) راضی نبوده و به همین دلیل، بصورت دوستانه به همکاری خاتمه داد.

رسانه The Hollywood Reporter در یکی از گزارش‌های جدید و اختصاصی خود از تغییرات فیلمنامه Blade پرده برداشته است. طبق آنچه در متن آمده، قرار بود اتفاقات فیلم در دهه ۲۰ میلادی جریان داشته و شخصیت اصلی هم یک خون آشام به نام لیلیث باشد؛ خون آشامی که بدنبال خون دختر بلید بوده تا از آن برای رسیدن به هدف شوم خود بهره ببرد. در ضمن، حالا قرار است داستان در دوران مدرن جریان داشته باشد و شخصیت اصلی هم همچنان لیلیث است اما اینکه در نسخه جدید فیلمنامه چه هدفی را دنبال می‌کند، مشخص نیست.

اطلاعاتی که در گزارش هالیوود ریپورتر آمده، به همین موارد خلاصه نمی‌شود؛ چند سال پیش و زمانی که بسام طارق (Bassam Tariq) کارگردانی فیلم Blade را بر عهده داشت، مارول با صرف هزینه یک صحنه فیلمبرداری با محوریت قطار را ساخت. از آنجایی که فیلمنامه نسبت به چند سال پیش تغییر کرده، صحنه مزبور برای ریبوت بلید کاربردی نداشته و استودیو آمریکایی احتمالاً آن را برای دیگر پروژه‌های خود استفاده خواهد کرد.

خبرنگار هالیوود ریپورتر در بخش دیگری از متن خود تاکید کرد علی‌رغم هزینه‌های زیادی که تا به اینجا برای فیلم Blade صرف شده، مارول همچنان به ساختش مصمم بوده و نمی‌خواهد آن را لغو کند. از همین رو، جای نگرانی برای طرفداران نیست. همچنین استودیو آمریکایی در حال حاضر تمرکز خود را روی آماده سازی نسخه جدید فیلمنامه در طول تابستان قرار داده و پس از آن روند جستوجو را برای یافتن کارگردان آغاز خواهد کرد. در ضمن، ماهرشالا علی (Mahershala Ali)، بازیگر نقش اصلی از روند پیشرفت فیلم Blade رضایت ندارد.

بلید فعلاً برای اکران در سال ۲۰۲۶ میلادی برنامه ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments