کلیپ تبلیغاتی Black Widow به غیبت انتقامجویان در فیلم اشاره دارد

کمتر از یک ماه به انتشار باقی مانده است

در حالی که انتظارها در آستانه رسیدن به انتهای خود قرار دارد، مارول کلیپ تبلیغاتی Black Widow را در کانال یوتیوب خود قرار داده است.

مارول قصد داشت فاز چهارم Marvel Cinematic Universe را در سال گذشته میلادی آغاز کند اما همه‌گیری ویروس کرونا باعث شد یکی از مهم‌ترین اتفاقات سینمایی سال به تعویق بیافتد. از آن‌جایی که شرایط برخلاف پیش‎‌بینی‌ها پیش رفت و کووید-۱۹ ماندگار شد، استودیو آمریکایی ترجیح داد به جای انتظار کشیدن فاز چهارم را با سریال‌های خود شروع کرده و پیش ببرد. در همین راستا، WandaVision و سپس The Falcon and the Winter Soldier طی ماه‎‌های گذشته در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفتند. حالا هم چشم‎‌ها به سریال Loki دوخته شده است؛ سریالی که به ماجراجویی‌های خدای شرارت پس از دستیابی به تسراکت می‌پردازد.

Black Widow توسط کیت شورتلند (Cate Shortland) کارگردانی شده که در حوزه‌های سینما و تلویزیون فعالیت دارد. با این حال، نام شناخته‌شده‌ای به شمار نمی‌رود. داستان بین Captain America: Civil War و Avengers: Infinity War روایت شده و سفر ناتاشا رومانوف به روسیه را به تصویر می‌کشد. او قصد دارد با کمک متحدان قدیمی‌اش تاسیسات اتاق سرخ را یکبار برای همیشه نابود کند تا از آموزش بیوه‌های سیاه بیشتر جلوگیری کند. مطابق انتظار، شخصیت اصلی داستان برای رسیدن به خواسته خود با چالش‌های فراوانی مواجه می‌شود.

مارول ساعاتی قبل کلیپ تبلیغاتی Black Widow را در کانال یوتیوب خود قرار داد. این ویدیو تنها ۳۰ ثانیه زمان دارد اما دو نکته قابل‌توجه را در خود جای داده است: نکته اول اینکه ناتاشا رومانوف تاکید دارد انتقامجویان اولین خانواده او نیست؛ نکته دوم و پایانی هم اینکه در ثانیه‌های پایانی به غیبت انتقامجویان اشاره می‌شود. به طور دقیق‌تر، رد گاردین به ناتاشا می‌گوید بهتر بود انتقامجویان را همراه خود می‌آوردی. با در نظر گرفتن چنین جمله‌ای، می‌توان پیش‌بینی کرد در انتهای فیلم شاهد یک نبرد بزرگ خواهیم بود.

با در نظر گرفتن جایگاه Black Widow در خط زمانی Marvel Cinematic Universe، می‌توان گفت غیبت انتقامجویان کاملا منطقی است. اگر حافظه‌تان یاری کند، اعضای گروه در Captain America: Civil War بر سر پیمان سوکوویا به مشکل برخوردند. برخی با امضای آن موافق بوده و برخی دیگر موافق نبودند. علاوه بر این، کاپیتان آمریکا تلاش کرد فرصتی را پیش روی سرباز زمستان قرار دهد تا اشتباهات گذشته را جبران کند اما تونی استارک نمی‌توانست چنین چیزی را بپذیرد؛ زیرا باکی بارنز همان فردی است که والدینش را به قتل را رسانده بود. در انتهای فیلم، انتقامجویان از یکدیگر جدا شده و هر یک به نقطه‌ای از جهان رفتند. جدایی اعضای گروه، این فرصت را به ناتاشا رومانوف داد تا بدون جلب توجه دیگران به روسیه بازگردد.

اگرچه اولین فیلم اختصاصی بلک ویدو به گذشته این شخصیت می‌پردازد، تاثیر زیادی روی آینده دنیای سینمایی مارول دارد. در این اثر شاهد رونمایی از یلنا بلووا خواهیم بود که به نوعی جایگزین ناتاشا رومانوف به شمار می‌رود. علاوه بر این، به نظر می‌رسد فیلم مزبور حضور گروه گارد زمستان را زمینه‌چینی می‌کند؛ گروهی که نسخه روسی انتقامجویان است. در انتها، لازم به ذکر است Black Widow از تاریخ ۱۸ تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۹ جولای) به سینماها و سرویس دیزنی پلاس خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا