طرح‌های تبلیغاتی فیلم Black Widow بیوه سیاه را در ژست‌های مختلف نشان می‌دهد

کمپین تبلیغاتی مارول برای جدیدترین محصولش ادامه دارد

طرح‌های تبلیغاتی فیلم Black Widow

یکی از کاربران پرتغالی زبان شبکه‌ی اجتماعی توییتر اخیرا متوجه‌ی طرح‌های تبلیغاتی فیلم Black Widow شد که روی تیشرت چاپ شده‌اند.

مارول قصد داشت فاز چهارم دنیای سینمایی خود را با اکران Black Widow از اواسط اردیبهشت سال جاری آغاز کند اما همه‌گیری ویروس کرونا و بسته شدن سینماهای سراسر جهان این استودیوی آمریکایی را به تغییر در برنامه‌های خود مجبور کرد. این تغییرات نه تنها روی زمان اکران اولین فیلم اختصاصی ناتاشا رومانوف تاثیر گذاشت، بلکه پخش شش فیلم ابرقهرمانی دیگر هم را به تعویق انداخت. با این حال، تیم تبلیغاتی مارول تمام تلاش خود را به کار گرفته تا به روش‌های مختلف کمپین تبلیغاتی Black Widow را ادامه داده و این فیلم را همچنان در مرکز توجه‌ها نگه دارد.

یکی از کاربران پرتغالی زبان توییتر که با نام مستعار Nacao Marvel فعالیت می‌کند، چندی پیش متوجه‌ی طرح‌های تبلیغاتی فیلم Black Widow شد که برای تولید و چاپ انواع آیتم‌های تزئینی از جمله تیشرت، کلاه، کیف، گردن‌بند، دست‌بند، هودی، ساعت و جوراب مورد استفاده قرار گرفته‌اند. این طرح‌ها اسکارلت یوهانسون (Scarlett Johansson) بازیگر نقش بلک ویدو را در ژست‌های مختلف به تصویر می‌کشند. در ادامه تعدادی از طرح‌ها قرار گرفته‌اند اما در صورت تمایل برای مشاهده‌ی آیتم‌ها می‌توانید به این لینک مراجعه کنید:

اولین فیلم اختصاصی بلک ویدو بین Captain America: Civil War و Avengers: Infinity War جریان داشته و سعی می‌کند تقابل ناتاشا رومانوف با گذشته‌ی خود را به تصویر بکشد. او در جریان داستان نه تنها با دوستان قدیمی خود ملاقات می‌کند، بلکه پی به یک دسیسه می‌برد. فیلمنامه‌ی Black Widow از دو جهت بسیار حائز اهمیت است: مورد اول به ناتاشا و آشنایی بیشتر با شخصیت او مربوط می‌شود. طبق گفته‌های کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر استودیو مارول، تماشای این فیلم باعث می‌شود مخاطب تصمیمات بلک ویدو در جریان Avengers: Endgame را درک کند؛ مورد دوم هم با شخصیت یلنا بلووا مرتبط است که بلک ویدوی جدید خواهد بود. کیت شورتلند (Cate Shortland) کارگردان فیلم قبلا گفته بود:

کوین فایگی متوجه شده بود طرفداران به دنبال یک فیلم هستند که به ریشه‌های بلک ویدو بپردازد و طبیعتا، ما مسیر عکس را در پیش گرفتیم. از همان ابتدا می‌دانستیم فلورنس پیو (Florence Pugh) بازیگر نقش یلنا بلووا عالی خواهد بود اما نمی‌دانستیم چقدر. اسکارلت یوهانسون هویت و مسئولیت‌های بلک ویدو را به یلنا می‌دهد. این شخصیت خط داستانی مختص به خود را خواهد داشت.

به غیر از اسکارلت یوهانسون و فلورنس پیو بازیگران شناخته شده‌ی دیگری هم در Black Widow حاضر هستند که برای مثال می‌توان دیوید هاربور (David Harbour) در نقش رد گاردین، ریچل وایز (Rachel Weisz) در نقش ملینا وستوکوف و ویلیام هرت (William Hurt) در نقش ژنرال تاندربولت راس را نام برد. شخصیت تسک‌مستر، آنتاگونیست قصه خواهد بود. او قادر است حرکات شخص مقابل را به دقت بررسی کرده و سپس سبک مبارزه‌اش را علیه خود او به کار بگیرد. بازیگر این نقش در حال حاضر مشخص نیست.

نخستین فیلم اختصاصی بلک ویدو از تاریخ ۱۶ آبان (مصادف با ۶ نوامبر) در سینماهای آمریکا اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا