پوسترهای شخصیت‌های Black Widow لباس‌های مخصوصشان را به رخ می‌کشد

تعداد پوسترها به رقم ۶ می‌رسد

پوسترهای شخصیت‌های Black Widow لباس‌های مخصوصشان را به رخ می‌کشد سورنا رضایی ۰ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان
پوسترهای شخصیت‌های Black Widow

استودیو آمریکایی مارول ساعاتی قبل پوسترهای شخصیت‌های Black Widow را در وب سایت رسمی خود به اشتراک گذاشت.

در حالی که یک دهه از پیوستن ناتاشا رومانوف به Marvel Cinematic Universe می‌گذرد، این شخصیت قرار است اولین فیلم اختصاصی خود را دریافت کند. Black Widow در تابستان سال جاری میلادی روی پرده نقره‌ای می‌رود و داستانش پس از Captain America: Civil War جریان دارد. در حالی که میان ابرقهرمانان اختلافات شدیدی به وجود آمده و از یکدیگر جدا شده‌اند، بلک ویدو تصمیم می‌گیرد به کشورش بازگشته و یکبار برای همیشه با گذشته خود روبرو شود. او تصمیم دارد اتاق قرمز محل آموزش بلک ویدوها را از بین ببرد و برای رسیدن به این هدف، به کمک همکاران قدیمی‌اش از جمله یلنا بلووا و رد گاردین نیاز دارد؛ افرادی که در یک برهه زمانی حکم خانواده را برایش داشتند.

به لطف اطلاعات و تریلرهایی که منتشر شده، می‌دانیم چه افرادی جلوی دوربین رفته‌اند. اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) بازگشته و نقش ناتاشا رومانوف را ایفا کرده است. فلورنس پیو (Florence Pugh as)، دیوید هاربر (David Harbour) و ریچل وایس (Rachel Weisz) هم به عنوان یلنا بلووا، رد گاردین و ملینا وستوکوف جلوی دوربین رفته‌اند. در یک برهه زمانی گمان می‌شد او-.تی فاگبنلی (O-T Fagbenle) ماسک تسک‌مستر را به چهره زده اما بعدها مشخص شد او یکی از ماموران شیلد بوده و از قضا، به ناتاشا علاقه‌ داشته است. بدین ترتیب، طرفداران همچنان می‌خواهند بدانند چه کسی نقش آنتاگونیست را ایفا کرده است؛ سوالی که ظاهرا تا زمان انتشار فیلم پاسخی برای آن وجود نخواهد داشت.

مارول ساعاتی قبل پوسترهای شخصیت‌های Black Widow را در وب سایت رسمی خود قرار داده است. تصاویر تعدادشان به رقم ۶ رسیده و کاراکترهای اصلی را در حالی نشان می‎‌دهند که لباس‌های مخصوص را به تن کرده‌اند. بدین ترتیب، طرفداران سرانجام می‌توانند نگاهی دقیق به جزئیات لباس‌ها بیاندازند. در ادامه پوسترها قابل‌مشاهده هستند:

با گذشت مدتی از انتشار پست در وب سایت رسمی مارول، دیوید هاربر پوستر مربوط به شخصیت رد گاردین را در حساب اینستاگرامی خود به اشتراک گذاشت. او در بخشی از کپشن پست مستقیما به گارد زمستان (Winter Guard) اشاره می‌کند. در صورتی که کمیک بوک‌ها را خوانده باشید، می‌دانید گارد زمستان نسخه روسی انتقامجویان به شمار می‌رود. نکات جالب‌توجه به همین مورد خلاصه نمی‌شود. هاربر همچنین به ارسا میجر اشاره دارد که یکی از اعضای گارد زمستان است. او جهش‌یافته بوده و می‌تواند به خرس تبدیل شود. پیش از این شایعه‌هایی در فضای مجازی منتشر شده بود مبنی بر اینکه شخصیت مزبور در Black Widow حضور دارد. اگرچه نمی‌توان با اطمینان گفت، مارول احتمالا با فیلم جدید خود گارد زمستان را معرفی خواهد کرد.

Black Widow از تاریخ ۱۸ تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۹ جولای) به صورت همزمان به سینماها و سرویس استریم دیزنی پلاس خواهد آمد. بلک ویدو، اولین فیلم Marvel Cinematic Universe طی دو سال گذشته به شمار می‌رود. آخرین اثر Spider-Man: Far From Home بود که جولای سال ۲۰۱۹ میلادی روی پرده نقره‌ای آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا