برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

داستان فیلم Black Widow بُعد دیگری از Avengers: Endgame را نمایان می‌کند

کوین فایگی از فیلم مستقل ناتاشا رومانوف می‌گوید

داستان فیلم Black Widow بُعد دیگری از Avengers: Endgame را نمایان می‌کند ۰ ۲۲ آذر ۱۳۹۸ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
داستان فیلم Black Widow

کوین فایگی، مدیر استودیوهای مارول، در بخشی از مصاحبه‌ی اخیر خود به داستان فیلم Black Widow پرداخت و گفت این اثر روی فهم ما از اتفاقات دو فیلم آخر Avengers تاثیر می‌گذارد.

بلک ویدو پس از سال‌ها حضور در دنیای سینمایی مارول به‌عنوان شخصیت مکمل، بالاخره قرار است فیلم مستقل خودش را داشته باشد. این فیلم که در حال حاضر با نام Black Widow ساخته می‌شود نه تنها آغازگر فاز چهارم دنیای سینمایی مارول است، بلکه به گذشته‌ و طرز تفکر ناتاشا رومانوف هم خواهد پرداخت. طبق گفته‌ی کوین فایگی (Kevin Feige)، رئیس استودیوهای مارول، تماشای این اثر باعث می‌شود تا فهم بهتری نسبت به تصمیمات بلک ویدو در فیلم‌های Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame به‌دست آوریم.

اگرچه داستان فیلم Black Widow بین Captain America: Civil War و Infinity War جریان دارد اما به‌ گذشته‌ی شخصیت بلک ویدو و اتفاقاتی که برای او رخ داد هم می‌پردازد. برای مثال، در اولین تریلر این فیلم مورد انتظار، پیوستن ناتاشا رومانوف به سازمان شیلد نشان داده شد یا در صحنه‌های دیگر، با اعضای خانواده‌ی قدیمی او آشنا شدیم. ظاهرا، فیلم مستقل بلک ویدو تنها درمورد این موارد اشاره شده نیست و سعی می‌کند تا طرفداران مارول را بیش از پیش با طرز فکر این شخصیت آشنا کند. کوین فایگی در این باره گفت:

 چهار سال قبل بود که همزمان روی Infinity War و Endgame کار می‌کردیم. از همان زمان نه تنها می‌خواستیم این شخصیت پایانی قهرمانانه داشته باشد، بلکه می‌خواستیم به بخشی از زندگی او بپردازیم که هرگز دیده نشد. ناگهان این فکر به ذهن ما خطور کرد که ماجراجویی‌های او را در فیلم‌های Avengers دیدیم اما در میان این فیلم‌ها اتفاقات بسیاری رخ داد که نه آن‌ها را دیدیم، نه درباره‌ی آن‌ها شنیدیم و نه درباره‌ی آن‌ها می‌دانیم. همچنین نمی‌خواستیم فیلمی بسازیم که به‌طور کامل روی ناتاشا رومانوف جوان تمرکز داشته باشد.

نهایتا این ایده به ذهنمان رسید که به بخشی از گذشته‌ی او بپردازیم که روی ماجراجویی‌های او در Infinity War و Endgame تاثیر گذاشت. به بیان دیگر، تماشای فیلم Black Widow باعث می‌شود تا فهم بهتری از تصمیمات او در دو فیلم قبلی Avengers داشته باشید.

اگرچه کوین فایگی در صحبت‌های خود به‌صورت مستقیم به این موضوع اشاره نکرد اما بدون شک تماشای Black Widow باعث می‌شود تا یکی از مهم‌ترین اتفاقات Endgame برای ما قابل‌ درک‌ شود. در جریان یکی از سکانس‌های این فیلم دیدیم که بلک ویدو خودش را فدا کرد تا هاکای سنگ روح را به‌دست آورد. بسیاری فکر می‌کردند خانواده‌ی کلینت بارتون دلیل چنین تصمیم‌گیری از سوی ناتاشا بوده اما با توجه به صحبت‌های اخیر فایگی بدون شک دلایل دیگری هم بوده‌اند که فعلا از آن‌ها خبر نداریم.

اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) در یکی از مصاحبه‌های خود گفت به نحوه‌ی خداحافظی با شخصیت بلک ویدو در فیلم Endgame پرداخت. جوهانسون گفت مراسم خاکسپاری شایسته‌ای برای آیرون من برگزار شد اما چنین اتفاقی هرگز برای ناتاشا رومانوف رخ نداد؛ زیرا به محض بازگشت ابرقهرمانان از سفر در زمان، تانوس به آن‌ها حمله کرد. حال باید دید فیلم Black Widow این ضعف را جبران را می‌کند یا خیر.

در پایان، لازم به ذکر است که اکران رسمی Black Widow از تاریخ ۱۲ اردیبهشت سال ۱۳۹۹ (مصادف با یک مه سال ۲۰۲۰ میلادی) آغاز خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments