#مهسا_امینی

آخرین تریلر فیلم Black Widow شما را با اکشن بدون حد و مرز روبه‌رو می‌کند

اشتباهات گذشته‌ی ناتاشا و مبارزه‌ی او با تسک‌مستر

آخرین تریلر فیلم Black Widow که شامل صحنه‌های اکشن نفس‌گیر مانند انفجار‌های بزرگ، ریزش بهمن و البته، درگیری‌ شدید بین ناتاشا رومانوف با تسک‌مستر است، منتشر شد.

همان‌طور که اطلاع دارید، فاز چهار دنیای مارول شامل سریال و فیلم‌های سینمایی بسیار زیادی است که اولین آن‌ها عنوان Black Widow خواهد بود. این اثر سینمایی در خصوص یکی از شخصیت‌های معروف دنیای مارول یعنی ناتاشا رومانوف ملقب به بلک ویدو بوده که پیش از این هیچ فیلمی در خصوص او تولید نشده بود و ما تنها شاهد حضور و تاثیرگذاری این شخصیت در فیلم‌هایی نظیر Avengers، Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame بودیم. حال قرار است فیلمی تحت نام Black Widow منتشر شود که مخاطب را بهتر با این ابرقهرمان آشنا کند.

تاکنون دو تریلر از این اثر سینمایی پخش شد که اطلاعات بسیار خوبی از فیلم را به بیننده می‌داد. حال چندی پیش آخرین تریلر فیلم Black Widow هم توسط Marvel Entertainment در سطح اینترنت منتشر شده که این بار شامل صحنه‌های اکشن از جمله درگیری ناتاشا رومانوف با یکی از قوی‌ترین دشمنانش یعنی تسک‌مستر هستیم.

ماجرای Black Widow بین فیلم‌های Captain America: Civil War و Avengers: Infinity War روایت می‌شود. بلک ویدو قصد دارد تا یکبار برای همیشه با گذشته‌اش روبرو شود. در نتیجه، نه تنها با دوستان قدیمی او ملاقات می‌کنیم، بلکه اطلاعاتی هم از فراز و نشیب‌های زندگی او پیش از تبدیل شدن به یک اونجر به‌دست خواهیم آورد. کوین فایگی، مدیر استودیوهای مارول در مصاحبه‌ای اعلام کرد که این اثر سینمایی بُعد دیگری از Avengers: Endgame را نمایان می‌کند.

از بازیگران نخستین فیلم فاز چهارم دنیای سینمایی مارول می‌توان به اسکارلت جوهانسون در نقش اصلی فیلم یعنی بلک ویدو، فلورنس پیو در نقش یلنا بلووا، ریچل وایس در نقش ملینا و دیوید هاربر در نقش رد گاردین اشاره کرد. رابرت داونی جونیور هم قرار است بار دیگر به‌عنوان تونی استارک جلوی دوربین ظاهر شود. اینکه میزان نقش او در روند داستان چقدر خواهد بود در حال حاضر مشخص نیست. همچنین بازیگر نقش تسک‌مستر هنوز معرفی نشده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا