داستان فیلم سینمایی Black Widow مخاطبان را غافل‌گیر خواهد کرد

کوین فایگی از بیست‌وپنجمین فیلم مارول می‌گوید

داستان فیلم سینمایی Black Widow

با توجه به صحبت‌های کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر استودیوهای مارول، داستان فیلم سینمایی Black Widow شامل اتفاقات غافل‌گیرکننده‌ای می‌شود.

اگر جهان از شرایط عادی برخوردار بود، Black Widow کمتر از یک ماه دیگر روی پرده‌ی نقره‌ای سینما می‌رفت اما شیوع ویروس کرونا باعث تاخیر در اکران تقریبا تمام آثار سینمایی شده و فیلم اختصاصی بلک ویدو هم از این قضیه مستثنی نیست. محصول مشترک دیزنی و مارول در ابتدا برای مدت نامعلومی تاخیر خورده بود اما به لطف بیانیه‌ای که سه روز پیش منتشر شد، تاریخ آمدن این فیلم به سالن‌های سینما مشخص شده است.

داستان فیلم سینمایی Black Widow بعد از اتفاقات Captain America: Civil War و قبل از Avengers: Infinity War دنبال می‌شود. ناتاشا رومانوف تصمیم گرفته برای مدت کوتاهی از انتقامجویان فاصله گرفته تا بتواند یک بار برای همیشه مقابل گذشته‌ی تاریک خود بایستد. در این میان، نه تنها با دوستان قدیمی ملاقات می‌کند که سال‌ها قبل آن‌ها را ترک کرده بود، بلکه پی به یک دسیسه‌ی بسیار خطرناک می‌برد؛ دسیسه‌ای که باید جلوی آن گرفته شود. اگرچه در فیلم‌های قبلی مارول به‌صورت جسته و گریخته با گذشته‌ی این قاتل آموزش‌دیده و حرفه‌ای آشنا شدیم اما بیست‌و‌پنجمین فیلم مارول قصد دارد با جزئیات بیشتری فراز و نشیب‌های زندگی بلک ویدو را به تصویر بکشد.

بخشی از جدیدترین شماره‌ی مجله‌ی Total Film به مصاحبه با کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر استودیوهای مارول اختصاص داده شده است. این فیلمساز و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی در جریان صحبت‌های خود گفت داستان فیلم سینمایی Black Widow مخاطبان را غافل‌گیر خواهد کرد:

ناتاشا رومانوف پیشینه‌ی داستانی غنی دارد. در جریان فیلم‌های قدیمی مارول نیم نگاهی به گذشته‌ی او داشتیم اما رویکردی که برای پرداختن به فراز و نشیب‌های زندگی او در جریان Black Widow انتخاب کرده‌ایم، کاملا غیرمنتظره است. بلک ویدو بین فیلم‌های مارول مشغول انجام کارهایی بوده است که برخی از آن‌ها باعث غافل‌گیری مخاطبان خواهد شد.

داستان فیلم سینمایی Black Widow
کوین فایگی

در حال حاضر نمی‌توان گفت ناتاشا رومانوف طی این سال‌ها مشغول انجام چه کارهایی بوده و چه هدفی را دنبال می‌کرده است اما با توجه به تریلرها و تصاویری که منتشر شده، می‌توان حدس‌هایی زد. ظاهرا مهم‌ترین هدف او از تقابل با گذشته‌ی خود، نابود کردن اتاق سرخ است. هدف از ایجاد این آکادمی، آموزش دخترهای نوجوان و تبدیل آن‌ها به جاسوس‌هایی کارکشته بوده است. در همین راستا، مسئولان آکادمی فیلم‌های مختلفی از جمله Snow White and the Seven Dwarfs را برای دختران نوجوان پخش می‌کردند تا نه تنها رفتارهای زنانه را یاد بگیرند، بلکه به‌واسطه‌ی پیام‌های قرار گرفته در لابلای داستان شستشوی مغزی شوند.

نخستین باری نیست که کوین فایگی جزئیاتی را از داستان Black Widow به اشتراک می‌گذارد. او اواخر آذر سال گذشته گفته بود این فیلم سینمایی به بخشی از گذشته‌ی ناتاشا رومانوف می‌پردازد که روی ماجراجویی‌های او در Infinity War و Endgame تاثیر گذاشت. به بیان دیگر، تماشای بیست‌وپنجمین فیلم مارول باعث می‌شود تا فهم بهتری نسبت به تصمیمات او در دو فیلم قبلی Avengers داشته باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا