ایستراگ فیلم Black Panther 2 از ثور که احتمالا متوجه آن نشده بودید!

با فاز چهارم خداحافظی کنید!

ایستراگ فیلم Black Panther 2

به نظر می‌رسد که ایستراگ فیلم Black Panther 2 به مفهوم مهمی در فیلم ثور ۴ اشاره می‌کند که توجه طرفداران را به خود جلب کرده است.

فیلم Black Panther 2 که به تازگی توسط دیزنی پلاس منتشر شدده است، به وقایع پس از اتفاقات بیلیپ و مبارزه با تانوس می‌پردازد. همچنین در این اثر شاهد این امر هستیم که تی‌ چالا یا همان بلک پنتر محبوب دنیای سینمایی مارول به علت یک بیماری از دنیا رفته و اکنون مرم واکاندا باید به دنبال یک رهبر و بلک پنتر جدید باشند.

این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که ملکه راماندا مار تی چالا به صورت ناگهانی با یک پدیده عجیب مواجه می‌شود که او و مردمش را به خطر انداخته و به نظر می‌رسد که واکاندا اکنون یک دشمن جدید دارد. پس از آنکه دولت آمریکا متوجه شاخت دستگاهی می‌شود که می‌تواند وایبرنیوم را ردیابی کند، تصمیم می‌گیرد تا از این دستگاه برای اهداف خود استفاده کند. با این حال این اتفاق باعث خشم نیمور خدای مار بال‌دار در جهان آتلانتیس شده و او از رهبر واکاندا می‌خواهد تا سازنده این دستگاه را برای او پیدا کند.

فیلم بلک پنتر ۲ و ثور ۴ از آخرین آثار فاز چهارم دنیای سینمایی مارول بوده و به فاز چهارم این جهان خاطمه دادند. هم اکنون هر دو این آثار در شبکه دیزنی پلاس موجود بوده و طرفداران می‌توانند این دو فیلم را با کیفیت بلوری و دیجیتال تماشا کرده و از آن‌‌‌‌ها لذت ببرند. این موضوع باعث شده تا طرفداران به این آثار توجه کرده و متوجه وجود ایستر اگ فیلم Black Panther 2 که به فیلم ثور ۴ اشاره می‌کند شوند.

ایستراگ فیلم Black Panther 2 از ثور

 

اگر به صحنه‌ای که والنتیتا (Valentina Allegra di Fontaine) بدون اجازه برای دستگیری مامور راس (Everett Ross) به خانه او می‌رود دقت کرده باشید، متوچه خواهید شد که تلویزیون روشن بوده و از شبکه CNN گزارشی منتشر می‌شود که به کشته شدن ملکه واکاندا اشاره می‌کند. اگر کمی با دقت بیشتر به تلویزیون در این صحنه نگاه کنید متوجه خواهید شد که زیرنویس این رسانه خبری از امضا شدن قراردادی بین رئیس جمهور ریتوسن و دولت نیوآزگارد اشاره می‌کند. متن این زیرنویس عنوان می‌کند که اخیرا قراردادی توسط دولت نیوآزگارد و رئیس جمهور ریتسون (Ritson) امضا شده که خبر از یک همکاری می دهد که در آن هر دو دولت سود خواهند برد.

هنوز مشخص نیست که این قراداد به چه همکاری اشاره می‌کند و در حقیقت شخصی که از او به نام رئیس جمهور ریتسون نام برده شده است، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا بوده و هویت او در تصاویر منتشر شده از پشت صحنه عنوان Secret Invasion مشخص شد که تصویر این شخصیت را در صفحه ال یک روزنامه نشان می‌داد. اما بدن شک جزییات این قرارداد در آثار آینده دنیای سینمایی مارول مشخص خواهد شد.
وجود این ایستراگ نشان می‌دهد که علی‌رغم نفرین مولتی‌ورس و اتفاقاتی که در این زمینه اخیرا در جهان سینمایی مارول رخ داده است هنوز هم آثار فاز چهارم مارول به یکدگیر متبط بوده و در آینده نیز حتی بیش از پیش به هم مرتبط شوند.

اکنون که دنیای سینمایی مارول به آغاز فاز پنجم خود نزدیک می‌شود ظاهرا فیلم بلک پنتر ۲ نیز در این راه نقش خود را به خوبی ایفا می‌کند. در گزارش منتشر شده توسط شبکه CNN همچنین می‌بینیم که به اولین فیلم فاز پنجم مارول Ant-Man and the Wasp: Quantumania اشاره می‌کند.

در گوشه تصویر پیامی را می‌بینیم که به کتاب اسکات لنگ (Scott Lang) یا همان مرد مورچه‌ای پرداخته که داستان این ابرقهرمان و اتفاقات حماسه ابدیت می‌پردازد. شنیدن این موضوع جالب است که این کتاب تقریبا نزدیک به پاییز سال آینده برای رفداران جهان مارول هم ارائه خواد شد و طرفداران می‌توانند کتابی را خریداری کنند که نویسنده آن در حقیقت اسکات لنگ است.

3.9 9 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا