کتاب مرد مورچه ای از دنیای سنیمایی مارول سال آينده عرضه خواهد شد!

ادغام واقعیت با MCU


طبق اعلام رسمی، به نظر می‌رسد که کتاب مرد مورچه ای با عنوان Look Out For The Little Guy درباره بیوگرافی اسکات لنگ عرضه خواهد شد.

در تریلرهای منتشر شده از فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania می‌توان دید که ظاهرا شخصیت اسکات لنگ یا همان انت من (Ant-Man)، در دنیای سینمایی مارول به یکی از چهره‌های محبوب و شناخته شده‌ای تبدیل شده که مردم از او به عنوان یک قهرمان بزرگ یاد می‌کنند. اما نکته‌ای که در این ویدیوها دیده می‌شود، کتابی از بیوگرافی اسکات لنگ (Scott Lang) است که توسط خود او نوشته شده و در دسترس عموم قرار گرفته تا آن را مطالعه کنند!

در این کتاب،‌ به نظر می‌رسد که اسکات درباره ماجراهای خود به عنوان یک دزد و خلافکار و سپس روند تبدیل شدن به یک اونجر (Avenger) نوشته است. به هر حال او با تیم بزرگی که تونی استارک (Tony Stark) و استیو راجرز (Steve Rogers) در آن بوده همکاری می‌کرده و از طرفی، برای نقشی که در وقایع Endgame و نبرد بزرگ آن داشته، یک قهرمان بزرگ در بازگرداندن نیمی از جمعیت پاک شده شناخته می‌شود.

با این وجود، ما در سریال Ms. Marvel هم دیده بودیم که اسکات لنگ یک پادکست خاص به نام Big Me Little Me را به راه انداخته که در آن، درباره تجربیات خود در نقش انت من صحبت می‌کند. این یعنی او به عنوان یک چهره شناخته شده، کارهای هنری انجام می‌دهد و به همین ترتیب نیز یک کتاب به نام Look Out For The Little Guy را هم نوشته است که سال آینده عملا برای فروش عرضه خواهد شد؛ در جهان ما!

کتاب مرد مورچه ای و کراس اور دنیای سنیمایی مارول با جهان واقعی!

چند هفته پیش از اکران فیلم مرد مورچه ای 3 ظاهرا سازندگان پاول راد (Paul Rudd)، بازیگر نقش کرد مورچه ای را برای یک ویدیو تازه جلوی دوربین فرستاده‌اند تا تبلیغ کتابی را انجام بدهد که مردم زمین در دنیای سینمایی مارول، آن را می‌خوانند!

در واقع این اولین بار نیست که استودیو مارول، فیلمی را در رابطه با جهان MCU عرضه می‌کند؛ بلکه ما پیش‌تر کتاب‌های دیگری از جمله The Wakanda Files و کتاب مربوط به خط‌های زمانی MCU را از استودیو مارول دیده بودیم. با این وجود، نکته قابل توجه اینجاست که کتاب کرد مورچه ای یک راهنما یا برای دادن اطلاعات بیشتر جهت درک آثار دنیای سینمایی مارول نیست، بلکه عملا یک بیوگرافی بر زندگی اسکات لنگ، در جهان MCU خواهد بود.

عرضه آثاری از دنیای سینمایی مارول در جهان واقعی و روزمره ما، کاری است که استودیو مارول برای هیجان‌زده کردن هر چه بیشتر طرفداران انجام می‌دهد. کوین فایگی درباره این موضوع اطلاعات خاصی را ارائه نداده، اما به نظر می‌رسد که با گذشت زمان، رفته رفته قرار است تا تعداد این آثار حتی بیشتر شود. طوری که شاید بعدها شاهد کانال یوتوب رسمی میس مارول از جهان MCU باشیم که ویدیوهایی را درباره انتقام جویان و بودن در کنار کاپیتان مارول (Captain Marvel) آپلود می‌کند.

3.7 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا