#مهسا_امینی

فیلمبرداری فیلم Black Panther 2 در استرالیا انجام خواهد شد

شرکت دیزنی قصد دارد تا از استودیوهای بیشتری در سراسر جهان برای ساخت فیلم بهره ببرد

فیلمبرداری فیلم Black Panther 2

طبق اطلاعات درز پیدا کرده از مراحل پیش تولید فیلم Black Panther 2 به نظر می‌رسد که بخش اعظمی فیلمبرداری آن در کشور استرالیا انجام خواهد شد.

شرکت دیزنی در این دوازده سالی که مشغول تولید آثار دنیای سینمایی مارول بوده است، اکثر فیلم‌ها را در استودیوی واقع در آتلانتای آمریکا فیلمبرداری می‌کرد و در واقع آن‌جا مرکز اصلی تولید به حساب می‌آمد، اما این شرکت در فاز چهارم MCU قصد دارد تا از استودیوهای بیشتری در سراسر دنیا بهره ببرد. دیزنی برای ضبط فیلم‌های Black Widow و The Eternals از شعبه‌ی انگلستان Pinewood Studios استفاده کرد. حالا هم به نظر می‌رسد بخش اعظم فیلمبرداری فیلم Black Panther 2 در کشور استرالیا انجام خواهد پذیرفت. این ادعا را سایت MCU Cosmic که روی اخبار مرتبط با آثار دنیای سینمایی مارول تمرکز دارد منتشر کرده است.

دیزنی که حالا صاحب رسمی شرکت فاکس قرن بیستم به حساب می‌آید، قصد استفاده از تمامی منابع خود را دارد و به همین خاطر، فیلمبرداری قسمت دوم Black Panther را به آن‌جا منتقل کرده است. این اولین پروژه از دنیای سینمایی مارول نیست که تولیدش در استرالیا طی خواهد شد و دو اثر Thor: Love and Thunder و Shang-Chi هم روند تولید را در استرالیا طی خواهند کرد. لازم به ذکر است که لزوما تمام مراحل فیلمبرداری یک اثر در یک استودیوی ثابت رخ نمی‌دهد و بنا به اقتضای داستان، ممکن است گروه تولید به مکان‌های دیگری در دنیا سفر کنند. قضیه‌ای که قطعا برای فیلم‌های آینده‌ی MCU هم صدق می‌کند.

کشور استرالیا در برخی مناطق خود پوشش طبیعی مشابه برخی مناطق آفریفا دارد و به همین دلیل لوکیشن مناسبی‌ست، البته استودیوی استرالیا به عنوان گزینه‌ی نهایی هنوز قطعی نیست، چرا که تولید Black Panther 2 بهار ۱۴۰۰ آغاز خواهد شد و تا آن موقع احتمال جابه‌جایی این مکان وجود دارد.

فیلم سینمایی Black Panther 2 برای اکران در تاریخ ۶ می ۲۰۲۲ (۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱) برنامه‌ریزی شده است. نقش منفی قسمت دوم هنوز مشخص نیست، اما در شایعات و تئوری‌ها گزینه‌هایی مثل Doctor Doom و Namor به چشم می‌خورد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا