شخصیت منفی Black Panther 2 احتمالاً مشخص شده است

آیا اقتباس سینمایی Doomwar ساخته می‌شود؟

شخصیت منفی Black Panther 2

با توجه به شایعه‌ای که به‌تازگی در فضای مجازی منتشر شده، دکتر دووم به‌عنوان شخصیت منفی Black Panther 2 انتخاب شده است. دو شخصیت دکتر دووم و پلنگ سیاه چند بار در کمیک بوک‌های مارول مقابل یکدیگر قرار گرفتند.

طی چند وقت اخیر لیست برخی از آثار مربوط به فاز چهارم دنیای سینمایی مارول و تاریخ پخش آن‌ها منتشر شد که در میانشان نام Black Panther 2 هم به چشم می‌خورد. این فیلم در سال ۲۰۲۲ میلادی در سینماها اکران خواهد شد و رایان کوگلر (Ryan Coogler) قرار است وظیفه‌ی نویسندگی و کارگردانی را همانند گذشته بر عهده داشته باشد. کوگلر از ماه گذشته ترسیم طرح کلی اتفاقات داستان را آغاز کرده است و هنوز وارد جزئیات نشده است. با اینحال، شایعاتی در فضای مجازی منتشر شده‌اند که به هویت شخصیت منفی Black Panther 2 اشاره دارند.

چارلز مورفی (Charles Murphy) که سابقه‌ی بسیار خوبی در افشای اطلاعات مربوط به آثار مارول دارد، در پست اخیر وبسایت خود به فیلم Black Panther 2 پرداخته است. مورفی گفت با توجه به اطلاعاتی که از منابع موثق به‌دست آورده، دکتر دووم قرار است شخصیت منفی این فیلم ابرقهرمانی باشد. طبق ادعای مورفی، فیلم حول محور تلاش‌های دکتر دووم برای گسترش امپراتوری خود و اشغال بخش‌های مختلف آفریقا می‌چرخد. او نهایتاً وارد یک نبرد با کشور واکاندا و امپراتورش، یعنی پلنگ سیاه خواهد شد.

اگرچه چارلز مورفی در بخشی از پست خود تاکید کرد این اطلاعات هنوز تایید نشده‌اند و احتمال اشتباه بودن آن‌ها وجود دارد اما بعید نیست که در فیلم Black Panther 2 شاهد نبرد پلنگ سیاه و دکتر دووم باشیم. این دو شخصیت در کمیک بوک‌های Doomwar که سال ۲۰۱۰ منتشر شدند، در مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند. اگر این شایعه درست باشد، دکتر دووم از اولین شخصیت‌هایی خواهد بود که پس از ادغام فاکس قرن بیستم و دیزنی وارد دنیای سینمایی مارول می‌شود.

در پایان، لازم به ذکر است که اکران Black Panther 2 از تاریخ ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ (مصادف با ۶ مه سال ۲۰۲۲) آغاز خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا