#مهسا_امینی

سازنده‌ی سریال Black Mirror مشغول ساخت یک مستندنما برای نتفلیکس است

موضوع این پروژه چیست؟

اثر جدید خالق سریال Black Mirror

خالق مجموعه‌ی تلویزیونی محبوب Black Mirror، چارلی بروکر (Charlie Brooker)، مشغول توسعه‌ی یک مستندنمای جدید برای شبکه‌ی نتفلیکس است.

سریال آینه‌ی سیاه به عنوان یکی از سریال‌های محبوب آنتولوژی شناخته شده که در هر قسمت از این مجموعه‌ی تلویزیونی، قصه‌ای تازه به واسطه‌ی شخصیت‌های جدید روایت می‌شود. این سریال علمی تخیلی از سال ۲۰۱۱ پخش شده و تاکنون ۵ فصل از آن به انتشار رسیده است. استقبال بینندگان تنفلیکس از آینه‌ی سیاه بی‌نظیر بوده و این اثر بروکر موفق شده طرفداران زیادی پیدا کند. حالا به نظر می‌رسد خالق این سریال قصد دارد یک اثر جدید بسازد.

طبق اطلاعات منتشر شده، چارلی بروکر قصد می‌خواهد اثری در قالب مستندنما بسازند و آن را از سرویس نتفلیکس منتشر کند. مستندنما یا ماکیمنتری (Mockumentary)، نوعی از فیلم یا مجموعه‌ی تلویزیونی مستند به حساب می‌آید که رویدادهای خیالی و غیرواقعی را در قالب یک مستند واقعی نشان می‌دهد. از آن‌جایی که سال ۲۰۲۰ میلادی، سال خوبی برای مردم دنیا نبوده، چارلی بروکر قصد دارد عنوان جدید خود را بر اساس آن بسازد. همچنین، این اثر قرار است از نتفلیکس منتشر شود. Hugh Grant هم به عنوان مورخ در ساخت این مستندنما به او کمک می‌کند.

جالب است بدانید بروکر مدتی پیش در مصاحبه‌ای که با رادیوی تامیز داشت، اعلام کرد که مشغول کار روی پروژه‌ی جدیدی است که نمی‌تواند از جزئیات آن بگوید. او دیگر روی سریال Black Mirror کار نمی‌کند و طبق صحبت‌هایش، می‌خواهد خود را به چالش بکشد. به گفته‌ی خالق مجموعه‌ی تلویزیونی علمی تخیلی آینه‌ی سیاه، او قصد دارد روی مهارت‌های خود کار کند و آن‌ها را در مستندنمای جدید خود پیاده کند. با توجه به پروژه‌ی موفق Black Mirror، پیش‌بینی می‌شود اثر جدید این کارگردان جذابیت لازم را داشته باشد.

لازم به ذکر است که چارلی بروکر هنوز در مورد تاریخ شروع فیلمبرداری و پخش عنوان جدید خود صحبتی نکرده و از سوی نتفلیکس هم اطلاعات جدیدی منتشر نشده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا