ساخت ادامه‌ی Bird Box توسط نویسنده‌ی این فیلم تایید شد

تولید قسمت دوم یکی از محبوب‌ترین فیلم‌های نتفلیکس

ساخت ادامه‌ی Bird Box

بنابر اعلام جاش مالرمن، ساخت ادامه‌ی فیلم Bird Box در دستور کار قرار گرفته و به‌زودی قسمت دوم این عنوان توسط نتفلیکس وارد مرحله‌ی تولید خواهد شد.

اگر به خاطر داشته باشید، قسمت اول فیلم Bird Box در سال ۲۰۱۸ میلادی از شبکه‌ی نتفلیکس پخش شد و توانست جنجال بسیار زیادی بین فیلم‌دوستان ایجاد کند. روی هم رفته، می‌توان اظهار کرد که برد باکس نقدهای مثبتی از بیشتر منتقدان دریافت کرد و حتی موفق شد تا در برخی از جشنواره‌ها و مراسم‌ها، نام خود را به عنوان نامزد یکی از بهترین فیلم‌های سال مطرح کند.

با این تفاسیر، به هیچ وجه دور از انتظار نبود که نتفلیکس به فکر ساخت ادامه‌ی Bird Box بیافتد. همان طور که انتظار می‌رفت، نویسنده‌ی رمان برد باکس یعنی جاش مالرمن ادامه‌ی داستانش را روی کاغذ آورده است و این رمان تحت عنوان Malorie تا ۱۰ روز دیگر عرضه می‌شود. او مدعی بود که هنرنمایی ساندرا بولاک در نقش مالری هیس (نقش اصلی Bird Box) انگیزه‌ی او را برای انجام چنین کاری، دوچندان کرد.

مالرمن در ادامه تایید کرد که قسمت دوم فیلم Bird Box از ادامه‌ی داستانی که او نوشته الهام خواهد گرفت و به‌زودی وارد مرحله‌ی تولید خواهد شد. او در این رابطه توضیح داد:

من چیز زیادی نمی‌توانم بگویم اما تایید می‌کنم که چنین چیزی (ادامه‌ی فیلم Bird Box) در حال ساخت است. بعضی اوقات رازداری کار عجیبی به حساب می‌آید اما من هم داخل این بازی هستم!

او همچنین در ادامه‌ی صحبت‌های خود تایید که وقایع ادامه این فیلم، حدود ۱۰ سال بعد از اتفاقات قسمت اول رخ خواهد داد. از دیگر اطلاعات جالب توجهی که مالرمن در مورد قسمت دوم فیلم Bird Box ارائه داد، این بود که ممکن است ساندرا بولاک در نقش مالری ظاهر نشود؛ احتمالی که اگر به واقعیت تبدیل شود، می‌تواند نقدهای منفی زیادی را به سمت این فیلم وارد کند.

قسمت اول فیلم Bird Box توسط سوزان بیر کارگردانی شده بود و علاوه بر ساندرا بولاک، تراوانته رودز، جان مالکوویچ، دنیله مک‌دونالد و ساراه پاپولسن در لیست بازیگران این فیلم حضور داشتنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا