#مهسا_امینی

ساندرا بولاک به برد پیت در تیم بازیگری Bullet Train ملحق شد

کارگردان Deadpool 2، این فیلم را جلوی دوربین می‌برد

تیم بازیگری Bullet Train

طبق گزارشی که اخیرا روی خروجی وب سایت Deadline قرار گرفت، ساندرا بولاک به تیم بازیگری Bullet Train پیوسته است.

لاینزگیت اواسط سال ۲۰۱۴ میلادی فیلمی را تحت عنوان John Wick روی پرده‌ی نقره‌ای برد که به واسطه‌ی طراحی منحصر به‌فرد صحنه‌های اکشن خود بسیار مورد توجه قرار گرفت و نه تنها کیانو ریوز (Keanu Reeves) را به مرکز توجه‌ها بازگرداند، بلکه باعث شد نام کارگردانانش، یعنی چاد استاهلسکی (Chad Stahelski) و دیوید لیچ (David Leitch) بر سر زبان‌ها بیافتد. استاهلسکی طی سال‌های گذشته ترجیح داد قسمت‌های دوم و سوم جان ویک را بسازد اما لیچ به سراغ پروژه‌های دیگری رفت. او در سال ۲۰۱۷ فیلم Atomic Blonde را جلوی دوربین برد و یک سال بعد هم Deadpool 2 را ساخت.

دیوید لیچ، نام Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw را در پرونده‌ی کاری خود دارد که آگوست ۲۰۱۹ روی پرده‌ی نقره‌ای رفت. اولین اسپین‌آف سریع و خشن از پس انتظارات برآمد و نزدیک به ۸۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت. لیچ که دیگر به نامی شناخته‌شده در میان کارگردانان هالیوود به شمار می‌رفت، اوایل سال گذشته‌ی میلادی با سونی پیکچرز وارد همکاری شد تا اقتباس سینمایی رمان Maria Beetle را بسازد؛ رمانی که توسط کوتارو آیزاکا (Kōtarō Isaka) نویسنده‌ی ژاپنی خلق شده بود. زک اولکویچ (Zak Olkewicz) هم وظیفه‌ی آماده‌سازی فیلمنامه را بر عهده گرفت. او قبلا روی فیلم ترسناک و پرفروش Lights Out کار کرده بود.

طبق گزارش اخیر Deadline، ساندرا بولاک (Sandra Bullock) به تیم بازیگری Bullet Train پیوسته است. نویسنده‌ی مطلب وارد جزئیات نشد و اطلاعات بیشتری را به اشتراک نگذاشت. از همین رو، نمی‌دانیم بولاک به عنوان چه کسی جلوی دوربین ظاهر می‌شود. تازه‌ترین اثر سونی درباره‌ی یک قاتل است که در ماموریت جدید خود باید سوار یک قطار سریع‌ السیر شده و چمدانی را بیابد. او طی اتفاقاتی متوجه می‌شود قاتلان دیگری هم در قطار حضور داشته و مانند او، دنبال همان چمدان می‌گردند. در چنین شرایطی، شخصیت اصلی باید تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا چمدان را قبل از همه یافته و سپس زنده از قطار پیاده شود.

ساندرا بولاک، تنها بازیگر مشهوری نیست که در Bullet Train به ایفای نقش می‌پردازد. از دیگر چهره‌های شناخته‌شده می‌توان به برد پیت (Brad Pitt)، جوی کینگ (Joey King)، آرون تیلور-جانسون (Aaron Taylor-Johnson)، لیدی گاگا (Lady Gaga)، لوگان لرمن (Logan Lerman) و مایکل شنون (Michael Shannon) اشاره کرد. بازیگران نامبرده شرایط مشابهی با بولاک داشته و نمی‌دانیم چه نقشی را جلوی دوربین ایفا می‌کنند. در ضمن، این فیلم اکشن نخستین همکاری بولاک و پیت روی پرده‌ی نقره‌ای به شمار می‌رود؛ دو بازیگری که از قضا تقریبا همزمان به حوزه‌ی بازیگری ورود پیدا کرده و پله‌های ترقی را طی کردند.

Bullet Train اواخر سال گذشته‌ی میلادی وارد فاز تولید شد و روند ضبط صحنه‌ها هنوز به پایان نرسیده است. در ضمن، این فیلم در حال حاضر هیچ تاریخ اکرانی ندارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا