#مهسا_امینی

برد پیت در فیلم جدید ساندرا بولاک حضور خواهد داشت

حضور افتخاری برد پیت!

برد پیت در فیلم جدید ساندرا بولاک حضور خواهد داشت نریمان هروی ۰ ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ سینمای جهان
برد پیت در فیلم جدید ساندرا بولاک

پس از حضور ساندرا بولاک در فیلم برد پیت (Bullet Train) حالا نوبت برد پیت است که لطف بولاک را جبران کند و در فیلم Lost City of D حضور داشته باشد.

آقای برد پیت در فیلم جدید عاشقانه و اکشن-ماجرایی ساندرا بولاک، حضوری کوتاه و افتخاری خواهد داشت. بنا بر وب‌سایت هالیوود ریپورتر، این همکاری بیشتر یک همکاری دوستانه قلمداد شده و پس از حضور ساندرا بولاک در فیلم Bullet Train برد پیت، حالا نیز نوبت برد پیت فرا رسیده تا لطف او را جبران کند.

در گزارش هالیوود ریپورتر ذکر شده که:

 ساندرا بولاک که بازیگر و تهیه‌کننده‌ی فیلم Lost City Of D به شمار می‌رود، فرصت را غنیمت شمارده و از پیت درخواست کرده تا در فیلم او حضور داشته باشد. او نیز به این درخواست، چراغ سبز نشان داده.

فیلم The Lost City of D در مورد یک رمان‌نویس (با بازی ساندرا بولاک) است. این رمان‌نویس با مدل کاور خود (چنینگ تیتوم) در حال گشت و گذار است که این دو دزدیده شده و به جنگل برده می‌شوند. در طول این فیلم، بولاک متوجه می‌شود که زندگی می‌تواند بسیار عجیب‌تر و رمانتیک‌تر از تمامی رمان‌های او باشد.

پروسه‌ی فیلم‌برداری این فیلم احتمالا در تابستان سال جاری و در Dominican Republic کلید خواهد خورد. همچنین دنیل ردکلیف، پتی هریسون (بازیگر فیلم I Think You Should Leave) و دیوین جوی رندالف (Office Christmas Party) نیز در این فیلم، ایفای نقش خواهند کرد.

فیلم The Lost City of D توسط آدام و آرون نی (که Band of Robbers و The Last Romantic را در سابقه دارند) کارگردانی خواهد شد.

شما در مورد این فیلم چه نظری دارید؟ شما به شخصه کدام فیلم ساندرا بولاک یا برد پیت را بیشتر دوست دارید و از تماشای آن لذت برده‌اید؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را برای ما در قسمت کامنت‌ها بنویسید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا