#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر جدید بازی Biomutant دنیای بی‌نظیر آن را نشان می‌دهد

زیباتر از چیزی که انتظارش را دارید

تماشا کنید: تریلر جدید بازی Biomutant دنیای بی‌نظیر آن را نشان می‌دهد مریم خواجوی ۰ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی

در تریلر تازه منتشر شده از بازی Biomutant، با دنیای جذاب آن آشنا خواهیم شد و نگاه کوتاهی به مکانیک‌های آن خواهیم انداخت. این بازی پس از چندین تاخیر و فرایند توسعه‌ی طولانی، نزدیک به یک ماه دیگر عرضه خواهد شد. 

اگر وعده‌های Experiment 101، سازنده‌ی سوئدی این عنوان درست باشد، قرار است با یک بازی جهان‌ باز متنوع و زیبا برای گشت‌وگذار با سیستم مبارزه‌ی آمیخته به هنرهای رزمی روبه‌رو باشیم. هر چند در تریلری که جدیدا از این بازی منتشر شده، تمرکز سازندگان بیش‌تر روی نشان دادن دنیای این عنوان بوده است.

Biomutant یک بازی نقش‌آفرینی سوم شخص جهان باز بوده که شخصیت اصلی آن یک مبارز پستاندار است که در دنیایی از حیوانات جهش یافته زندگی می‌کند. دنیای که توسط یک فاجعه‌ی طبیعی تحت تاثیر قرار گرفته و درخت زندگی را در معرض خطر قرار داده است. وظیفه‌ی شما این است که به انتهای پنج ریشه‌ی اصلی این درخت رفته و موجودی که در حال نابودی آن است را نابود کنید.

بازی از مکانیزم پیچیده‌ای در گیم‌پلی و نحوه‌ی برقراری ارتباط با محیط اطراف پیروی می‌کند و دست شما را در انتخاب بسیاری از موارد باز گذاشته است؛ به طوری که طراحی شخصیتی که می‌خواهید با آن به تجربه‌ی بازی بپردازید ( از فرم بدن و قد گرفته تا دندان‌های نیش) به عهده‌ی خودتان است و این شخصی‌سازی، سبک بازی شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

همچنین در جریان بازی از سیستم کارما استفاده شده است به طوری که تصمیم‌های شما بر نحوه‌ی برقراری ارتباط با سایر شخصیت‌های بازی و ماموریت‌هایتان تاثیر می‌گذارد و در نهایت باعث می‌شود که هر بازیکن یک داستان مخصوص به خود را تجربه کند.

در حالی که با توجه به تریلر منتشر شده، به نظر نمی‌رسد که از لحاظ فنی با یک بازی چشمگیر روبه‌رو باشیم، اما قطعا طراحی هنری پر جنب و جوش آن این موضوع را جبران می‌کند.

بازی Biomutant در تاریخ چهارم خرداد (بیست و پنج مه) توسط THQ Nordic برای پلتفرم‌های PS4، Xbox One و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این عنوان در زمان عرضه بر روی سرویس اشتراکی EA Play Pro در دسترس خواهد بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا