تاریخ احتمالی عرضه‌ی بازی Biomutant توسط یک فروشگاه اینترنتی فاش شد

پسر عموی Rocket Raccoon دنیا را نجات می‌دهد!

تاریخ احتمالی عرضه‌ی بازی Biomutant توسط یک فروشگاه اینترنتی فاش شد مهسا سپاهی ۰ ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ اخبار بازی
Biomutant

طبق اطلاعات منتشر شده در سایت Instant Gaming، بازی Biomutant احتمالا تا ماه آینده برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های خانگی منتشر می‌شود.

شرکت‌های THQ Nordic و Experiment 101 از ۲ سال پیش مشغول کار روی Biomutant بودند؛ عنوانی که در سبک اکشن نقش‌آفرینی و با محوریت کونگ‌فو ساخته شده و حال و هوای آخرالزمانی هم دارد! این اثر در جریان گیمزکام 2017 توسط استودیو مستقل Experiment 101 معرفی شد که پس از مدتی کمپانی نوردیک‌گیمز تصمیم گرفت استودیو Experiment 101 را خریداری کند و به تبعیت از همین اتفاق، حق انتشار این بازی را هم در اختیار گرفت.

این بازی نقش آفرینی جهان‎‌باز، با سیستم هنرهای رزمی طراحی شده که قابلیت شخصی سازی هم دارد. حال و هوای فانتزی از ویژگی‌های این اثر محسوب می‌شود که به لطف داشتن چندین پایان مختلف و قدرت انتخاب بالا، این عنوان قطعا می‌تواند تا مدت‌ها بازیکن را درگیر کند. در واقع به گفته‌ی سازندگان این بازی از ارزش تکرار بالایی برخوردار خواهد بود. داستان در مورد شیوع طاعون بر زمین و نابود شدن همه‌چیز بخاطر این بیماری است و شما به‌عنوان کاراکتری که بسیار به Rocket Raccoon شباهت دارد، با انتخاب‌های خود می‌توانید دنیا را نجات دهید یا همه‌چیز را به سمت نابودی ببرید.

طبق لیستی که در Instant Gaming، سایت اروپایی فروش بازی منتشر شده، عنوان Biomutant در ۱۷ مارس سال جاری میلادی (۲۷ اسفند) عرضه خواهد شد. البته از این تاریخ نمی‌توانیم کاملا مطمئن باشیم چون برخی از سایت‌های فروش بازی معمولا تاریخ عرضه را حدس می‌زنند و هنوز روی صفحه استیم این عنوان تاریخ دقیق انتشار مشخص نشده است اما می‌توانیم درمورد عرضه این بازی اکشن آخرالزمانی در سال ۲۰۲۰ اطمینان حاصل کنیم.

Biomutant در سال جاری میلادی برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های خانگی در دسترس قرار می‌گیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا