#مهسا_امینی

کراگلین نقش پررنگ‌تری در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 خواهد داشت

این نقش را برادر جیمز گان ایفا می‌کند

کراگلین

کراگلین با نقش‌آفرینی شان گان یکی از شخصیت‌های فرعی محافظان کهکشان بود اما ظاهرا این قاعده در Guardians of the Galaxy Vol. 3 تغییر می‌کند.

جیمز گان (James Gunn) از استعداد خود در زمینه‌ی نویسندگی و کارگردانی آثار کمدی نهایت استفاده را برد و اولین اقتباس سینمایی از کمیک بوک‌های نگهبانان کهکشان را در سال ۲۰۱۴ میلادی روانه‌ی سینماها کرد. این فیلم از لحاظ طنز و کمدی دقیقا همان چیزی بود که دنیای مارول به آن نیاز داشت. موفقیت‌های این اثر در جلب بازخوردهای مثبت و همچنین فروش بالای آن، راه را برای دیگر آثار مشابه از جمله Thor: Ragnarok باز کرد. البته گان در قسمت دوم تغییر کوچکی در حال و هوای فیلم به وجود آورد و سعی کرد از طریق پرداختن به رابطه‌ی میان استار لرد و پدرش، یک اثر نسبتا احساسی‌ خلق کند.

اگرچه فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 از برنامه‌ی فاز چهارم حذف شد اما طرفداران بی‌صبرانه منتظر پخش آن روی پرده‌ی نقره‌ای هستند، به خصوص اینکه جیمز گان هر از چند گاهی جزئیات جدیدی را به اشتراک می‌گذارد؛ اقدامی که انتظار را برای طرفداران سخت‌تر و سخت‌تر کرده است. این فیلمساز و موزیسین آمریکایی اواسط بهمن سال گذشته گفت قسمت سوم داستان‌هایی که در قسمت اول شروع شده بودند را به سرانجام می‌رساند. گان همچنین تایید کرد گذشته‌ی راکت راکون نقش مهمی را در آینده‌ی این فرنچایز ایفا خواهد کرد. در ضمن، طبق صحبت‌های او جدیدترین اقتباس سینمایی محافظان کهکشان پس از Thor: Love and Thunder جریان دارد.

جیمز گان چندی پیش در پاسخ به سوال یکی از کاربران اینستاگرام اعلام کرد کراگلین با نقش آفرینی شان گان (Sean Gunn) نقش پررنگ‌تری در سومین فیلم Guardians of the Galaxy خواهد داشت. او اوایل فروردین ماه بازگشت این شخصیت را تایید کرده بود. [آغاز اسپویل] کراگلین یکی از دستیاران یاندو بود اما در جریان Guardians of the Galaxy Vol. 2 به او خیانت کرد. پس از اینکه دوستانش به قتل رسیدند، بار دیگر به یاندو ابراز وفاداری کرده و شرایط فرار او، گروت و راکت را فراهم آورد. کراگلین حتی به محافظان کهکشان کمک کرد تا از سیاره‌ی ایگو فرار کنند. پس از مرگ یاندو، تیر کشنده به این شخصیت رسید و در بخش‌های پایانی قسمت دوم او را در حال تمرین کردن با این سلاح دیدیم. [پایان اسپویل]

این فیلمساز در حال حاضر روی The Suicide Squad کار می‌کند که حکم یک دنباله را برای Suicide Squad محصول سال ۲۰۱۶ میلادی خواهد داشت. این فیلم بخشی از دنیای سینمایی دی‌سی بوده و قرار است از تاریخ ۱۵ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۶ آگوست سال ۲۰۲۱) به سینماهای آمریکا بیاید. بعد از اتمام مراحل پس‌تولید و تورهای تبلیغاتی جوخه‌ی انتحاری، جیمز گان به تیم Guardians of the Galaxy Vol. 3 می‌پیوندد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا