تماشا کنید: تریلر فصل ششم Better Call Saul + زیرنویس فارسی

از اسپین‌آف برکینگ بد چه خبر؟

تریلر فصل 6 Better Call Saul سریال محبوب بالاخره منتشر شد. فصل ششم سریال Better Call Saul که آخرین فصل این اسپین‌آف خواهد بود در تاریخ ۱۹ آوریل منتشر شده و طرفداران فرنچایز برکینگ بد قادر خواهند بود تا از سرنوشت و عاقبت شخصیت‌های محبوب خود باخبر شوند. 

باب ادنکیرک که در تابستان سال گذشته دچار یک حمله قلبی شده بود، اکنون بهبود یافته و به صحنه فلیمبرداری بازگشته است. او به عنوان وکیل جنایی جیمی مک گیل به فرنچایز برکینگ بد باز‌می‌گردد. ادنکیرک نقش شخصیتی را بازی می‌کند که تبدیل شدن او به سائول گودمن از Breaking Bad محور اصلی داستان سریال بوده است.

در ابتدایی‌ترین لحظات تیزر منتشر شده، ایستراگ‌های جالبی دیده می‌شوند. در این تریلر یک تابلوی نئونی مربوط به «El Camino Dining Room» را می‌بینیم که بالای سر شخصیت اصلی ظاهر می‌شود.

“تا حالا احساس کردی که شاید دنبالت می‌کنن؟” این سوالی است که کیم وکسلر از ریا سیهورن می‌پرسد، در حالی که شریک زندگی‌اش سائول به صورت رمزآلودی پاسخ می‌دهد: “خب، شنیدی که می‌گن: شرورها وقتی که هیچ کس اونا رو تعقیب نمی‌کنه فرار می‌کنن…”

ذوج مذکور در طول فصل‌های گذشته دست به اعمال بسیار خطرناکی زده‌اند و به نحوی پای خود را از گلیمشان فراتر گذاشته‌اند. بنابراین تعجبی ندارد که احساس ترس را در وجود این دو مشاهده کنیم.

علاوه بر این، می‌بینیم که گاس فرینگ (جیانکارلو اسپوزیتو) پادشاه آلبوکرکی و غذاخوری لوس پولوس هرمانوس مورد هدف یک تک تیرانداز قرار می‌گیرند، این در حالی است که کارتل سالامانکا مکزیک مشتاق است تا رقیب خود را از بین ببرد.

تریلر فصل ششم Better Call Saul

پس از آن، وضعیت ناگوار مرد تحت تعقیب، ناچو وارگا با بازی مایکل ماندو را می‌بینیم که از یک حمله مرگبار و تروری بزرگ، جان سالم به در برده است و تلاش می‌کند تا در بین ماشین‌ها و فاضلاب‌ها پنهان شود. 

تنش، کلمه اصلی‌ای است که می‌توان با آن این تریلر و فصل ششم سریال بهتره با سائول تماس بگیرید را توصیف کرد، زیرا دوقلوهای رباتیک اما زیبای سالامانکا در حال شکار هستند، در حالی که مایک ارمانترات به شخصی که چهره او مشخص نیست در رابطه با عواقب کارهایش هشدار داده و عنوان می‌کند که هر اتفاقی هم که در آینده رخ دهد، اوضاع آنگونه که تصور می‌شود پیش نخواهد رفت. 

پنج قسمت ابتدایی فصل ششم سریال Better Call Saul در تاریخ ۱۹ آوریل سال ۲۰۲۲ برابر با ۳۰ فروردین ماه سال ۱۴۰۱ مانند پنج فصل دیگر خود در شبکه نتفلیکس استریم خواهد شد. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا