فصل آخر سریال Better Call Saul طرفداران را غافلگیر خواهد کرد

والتر وایت باز می‌گردد!

فصل آخر سریال Better Call Saul

به نظر می‌رسد که طرفداران سریال محبوب Breaking Bad با دیدن فصل آخر سریال Better Call Saul غافلگیر خواهند شد. Breaking Bad یکی از محبوب‌ترین سریال‌های یک دهه اخیر بوده و طرفداران این مجموعه متاسفانه موفق نشده‌اند تا از سرنوشت والتر وایت و همکاری او و جسی پینکمن با خبر شوند. اکنون خبر خوش این است که در فصل آخر اسپین‌آف این سریال، یعنی مجموعه Better Call Saul این دو شخصیت باری دیگر حاضر خواهند شد.

پیتر گولد، یکی از خالقان سریال Better Call Saul رسماً تأیید کرد که برایان کرانستون و آرون پل به عنوان  بازیگر مهمان در فصل آخر این اسپین‌آف حضور خواهند داشت.

با این حال هنوز مشخص نشده است که این دو شخصیت چه زمانی و تحت چه هنوز در این اثر حاضر خواهند شد اما با این حال حضور آن‌ها در این مجموعه توسط خالقان فرنچایز Better Call Saul و Breaking Bad رسما تایید شده است. گولد عنوان کرد که به عقیده او لازم بوده است تا این دو شخصیت در اسپین‌آف مذکور حضور داشته باشند و خاطرات طرفداران را زنده کنند. حتی ممکن است برنامه‌های خیلی بیشتری در کار باشد اما هنوز توسط خالقان این فرنچایز مشخص و اعلام نشده است. 

قبل از اعلام PaleyFest، گولد روز پنجشنبه به Variety گفت: داستان این دو جهان در فصل آخر سریال Better Call Saul به یکدیگر می‌پیوندند و باعث خلق داستان‌های جالبی حواهند شد. وینس گیلیگان، یکی از خالقان این اثر، عنوان کرده است که به عقیده او اگر این دو شخصیت نهایتا در این اثر حضور نداشته باشند بدون شک مایه شرمساری خواهد بود.

در فرش قرمز پنج‌شنبه، اودنکرک به ورایتی گفت:

من شخصاً احساس می‌کنم که دو سریال«برکینگ بد» و «بهتر با ساول تماس بگیر» حتی بیش از هر زمان دیگری در فصل آخر این اسپین‌آف در هم تنیده شده‌اند. و من فکر می‌کنم این شگفت‌انگیز و جالب است، و باعث می‌شود که شما بخواهید دوباره «Breaking Bad» را تماشا کنید.

 رئا سیهورن و جیانکارلو اسپوزیتو به ترتیب قسمت‌های چهارم و ششم این فصل را کارگردانی کرده‌اند. پیش از این نیز بسیاری از شخصیت‌های دیگر از سریال برکینگ بد در طول پنج فصل اول سریال Better Call Saul حضور پیدا کرده‌اند، از جمله هکتور سالامانکا (مارک مارگولیس)، دون الادیو (لوئیس پولیتی) و دوقلوهای سالامانکا (لوئیس و دانیل مونکادا). حتی هنک شریدر (دین نوریس) و استیون گومز (استیون مایکل کوئزادا) که هر یک حضور کوتاهی در این اسپین‌آف داشته‌اند. 

1 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا