1%
  • 0/10

ثبت بیش از ۴۰ هزار نصب بازی ایرانی در ۱۰ روز ابتدایی پویش بازینو

گزارشی از پویش نوروزی بازینو

ثبت بیش از ۴۰ هزار نصب بازی ایرانی در ۱۰ روز ابتدایی پویش بازینو ۰ ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
بازینو 1400

اگر به خاطر داشته باشید، پیش از آغاز تعطیلات سال نو بود که بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در راستای حمایت از بازی‌ها و تولید‌کننده‌های ایرانی، از پویش نوروزی بازینو ۱۴۰۰ رونمایی کرد.

پویش نوروزی «بازینو» که همزمان با اولین روز فروردین ۱۴۰۰ کار خود را آغاز کرد در حالی ۱۰ روز از فعالیت خود را پشت سر گذاشت که کاربران در مجموع  ۴۰ هزار و ۹۴۸ بار بازی‌های موجود در کمپین را به‌صورت رایگان نصب کرده‌اند و یک هزار و ۶۴۴ نفر هم برای شرکت در بخش قرعه‌کشی و دریافت جوایز این پویش در سایت بازینو ثبت‌نام کرده‌اند.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای،پویش نوروزی «بازینو» که با شعار «سال نو، بازی نو» به همت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و همکاری آژانس تبلیغاتی تپسل برای حمایت از بازی‌سازان ایرانی کار خود را از هفته پیش و با هدف جذب کاربر برای بازی‌های موبایلی مناسب ایرانی در ایام تعطیلات نوروز و با توجه به شرایط کرونایی و لزوم حضور خانواده‌ها در منزل و سرگرم شدن با بازی آغاز کرده در مجموع ۱۰ روز گذشته ۲۵ بازی حاضر در این پویش ۴۰ هزار و ۹۴۸ بار توسط خانواده‌ها و علاقه‌مندان به بازی‌های موبایلی ایرانی نصب شده‌اند.

پویش بازینو که از همان ابتدای طراحی با اختصاص جوایزی چون کنسول  PS5، گوشی‌های هوشمند، جوایز روزانه و اینترنت گیمینگ آسیاتک تدارک ویژه‌ای برای بخش قرعه‌کشی و اهدای جوایز به کابران نیز دیده بود، طی ۱۰ روز گذشته شاهد ثبت‌نام یک هزار و ۶۴۴ نفر از کسانی بود که دوست داشتند شانس خود را برای شرکت در قرعه‌کشی این جوایز امتحان کنند. این در حالی است که در این مدت ۳۳ هزار و ۳۶ بار از سایت بازینو بازدید کرده‌اند تا در جریان کم و کیف برگزاری این پویش و بازی‌های حاضر در آن قرار بگیرند.

پویش نوروزی «بازینو» که تا ۲۰ فروردین‌ماه ادامه خواهد داشت و در قالب این پویش، ۲۵ بازی‌ موبایلی منتخب ایرانی شامل دبرناشو، الفبابا، جدول سرا، بزن بهادر،قصه و بازی های قرآنی برای کودکان،سایفارم، فوتبالیستارز،پولدار شو، پیربابا،ارباب جنگ،سرزمین دندان‌ها،قهوه چی،تاس و تخت، سر ضرب، کات آف، پرسلاح و منچیکو در بخش اصلی و بازی‌های شوترلند، چرخه اره، راز جنگل، لران، فوتبال استارز، سنگ کاغذ قیچی، جورندگان و سکه پزی در بخش تازه‌واردها در معرض معرفی و نصب رایگان کاربران قرار گرفته‌اند.

اگر هنوز به جمع خانواده سراسری پویش بازینو نپیوستید، فرصت همچنان باقی است و از همین امروز می‌توانید با مراجعه به سایت bazino1400.ir این بازی‌ها را به صورت رایگان دانلود و نصب و برای شرکت در بخش قرعه‌کشی جوایز آن ثبت‌نام کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments