شورانر Batwoman از دلیلش برای معرفی پروتاگونیستی جدید در فصل دوم می‌گوید

شایعه‌ها صحیح از آب درآمدند

شورانر Batwoman

کارولاین درایس شورانر Batwoman در بخشی از مصاحبه‌ی اخیر خود شایعه‌ی معرفی یک پروتاگونیست جدید را تایید کرد و توضیحاتی را در این باره ارائه داد.

اواخر اردیبهشت خبری غافل‌گیرکننده در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه روبی رز (Ruby Rose) از ایفای نقش در سریال Batwoman انصراف داد. این هنرپیشه و مدل استرالیایی بیانیه‌ای را در این باره به اشتراک گذاشت و در آن از اشخاص مختلف از جمله گرگ برلانتی (Greg Berlanti) قدردانی کرد اما هیچ اشاره‌ای به دلیل خروجش از پروژه نداشت. تقریبا همزمان با انتشار بیانیه‌ی رز، بخش تلویزیون برادران وارنر، برلانتی پروداکشنز و شبکه‌ی The CW متنی را منتشر کرده و ضمنی قدردانی از بازیگر نقش اصلی خود، اعلام کردند شخص جایگزین به‌زودی معرفی می‌شود. مدت چندانی از این اتفاق نمی‌گذشت که گزارشی غیرمنتظره در فضای مجازی منتشر شد.

طبق آن گزارش، نظر سازندگان Batwoman تغییر کرده بود و دیگر به دنبال بازیگر جایگزین نمی‌گشتند، بلکه قصد داشتند یک شخصیت اصلی یا به اصطلاح پروتاگونیست کاملا جدیدی معرفی کرده و هویت بتوومن را به او بسپارند. اگرچه در آن گزارش توضیحاتی درباره‌ی این شخصیت جدید ارائه شد اما علاقه‌مندان هنوز نتوانسته‌اند همتای او را در کمیک بوک‌ها بیابند. ظاهرا این شخصیت رایان وایلدر نام داشته و در نیمه‌ی پایانی دهه‌ی سوم زندگی خود به سر می‌برد. او به قدری مهربان است که برای غذا دادن به یک گربه‌ی خیابانی دست به سرقت می‌زند اما در عین حال می‌تواند فرد مورد نظر را با دست‌های خالی به قتل برساند. رایان هیچ شباهتی به کیت کین نداشته و همچنین تفاوت‌های بسیاری با ابرقهرمانان کلیشه‌ای دارد.

کارولاین درایس (Caroline Dries) شورانر Batwoman چندی پیش در رویداد ATX Television Festival حاضر شد و در جریان آن یک گفتگو با وب سایت Give My Remote انجام داد. او در بخشی از مصاحبه اعتراف کرد در ابتدا تصمیم گرفته بودند یک بازیگر جایگزین برای به تصویر کشیدن کیت کین پیدا کنند، به خصوص اینکه فیلمنامه‌ی تعدادی از قسمت‌های آغازین فصل جدید با محوریت این نسخه از بتوومن نوشته شده بود. با این حال، نظرشان تغییر کرد و ترجیح دادند تمام تمرکز خود را روی خلق یک شخصیت اصلی یا پروتاگونیست جدید قرار دهند:

در حال حاضر مشغول خلق یک شخصیت کاملا جدید هستم که در گذشته به بتوومن به عنوان یک الگو نگاه می‌کرد. این شخصیت قرار است از هویت پنهانی کیت کین استفاده کند اما اصلا فرد مناسبی برای این کار نیست. نکته‌ی جالب ماجرا هم همین است.

نویسنده‌ی سریال Batwoman در ادامه‌ی صحبت‌های خود توضیحاتی را درباره‌ی تغییر نظر تیم تولید ارائه داد:

بعد از همفکری بیشتر، گرگ برلانتی به من کمک کرد تا چنین تصمیمی بگیرم. او در اینطور موارد فرد باهوش‌تری است. برلانتی در آن زمان به من گفت: «می‌دونی، فکر کنم بهتر است بتوومن را ریبوت کنیم تا شخصیت جدیدی از هویتش استفاده کند.» اینکار می‌تواند یک نوع ادای احترام به تمام تلاش‌های روبی رز در نقش کیت کین باشد.

اگرچه گرگ برلانتی دنیای مشترک اروورس را با اقتباس از کمیک بوک‌های دی‌سی ساخته اما نشان داده است هیچ ترسی برای فاصله گرفتن از آن و قدم گذاشتن در یک مسیر کاملا تازه ندارد. خلق یک شخصیت جدید و سپردن هویت بتوومن هم از همین دست اقدامات سنت شکنانه محسوب می‌شود. دست‌اندرکاران Batwoman بدون شک از عواقب چنین تصمیمی آگاه بوده و می‌دانند در صورت ارتکاب یک اشتباه می‌توانند آینده‌ی این سریال را به خطر بیاندازند.

در حال حاضر زمان پخش فصل دوم Batwoman هنوز مشخص نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا