پوستر فصل سوم سریال Batwoman از عدالت‌خواهی رایان وایلدر خبر می‌دهد

فاصله چندانی با قسمت جدید نداریم

پوستر فصل سوم سریال Batwoman

در حالی که زمان زیادی به آغاز پخش نمانده، شبکه The CW پوستر فصل سوم سریال Batwoman را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است.

اگر به تاریخچه سریال‌های اروورس نگاهی بیاندازید، احتمالا هیچ کدام به عجیبی Batwoman نبوده است. شخصیت بتوومن با نقش‌آفرینی روبی رز (Ruby Rose) نخستین بار در کراس اور Elseworlds معرفی شد و مدتی بعد، سریالی اختصاصی خود را دریافت کرد. با گذشت مدتی از به انتها رسیدن فصل نخست، رز تصمیم گرفت از سریال کناره‌گیری کند. او در بیانیه رسمی خود اشاره‌ای به دلایل چنین تصمیمی نداشت و تنها ترجیح داد از همکارانش قدردانی کند. سازندگان در ابتدا می‌خواستند بازیگر جدیدی را برای نقش کیت کین بیابند اما نهایتا ترجیح داده شد داستان را با یک شخصیت اصلی جدید ادامه دهند: رایان وایلدر با نقش‌آفرینی جاویسیا لزلی (Javicia Leslie).

در شرایطی که به نظر می‌رسید مخاطبان دیگر با کیت کین تجدید دیدار نمی‌کنند، دست‌اندرکاران Batwoman اعلام کردند این شخصیت بازمی‌گردد اما خبری از روبی رز نیست. از آنجایی که هواپیمای حامل کیت سقوط کرده و جراحات زیادی به بدنش وارد شده بود، به اجبار جراحی پلاستیک انجام داد و چهره‌اش کاملا تغییر کرد. در نتیجه، به جای بازگرداندن رز به سراغ یک بازیگر دیگر به نام والیس دی (Wallis Day) رفتند. البته بازگشت کیت به جریان داستان کمک چندانی نکرد و نرخ بازدید نسبت به فصل اول افت شدیدی را تجربه کرده است. با این حال، به نظر نمی‌رسد سازندگان ساخت سریال را متوقف کنند.

The CW ساعاتی قبل پوستر فصل سوم سریال Batwoman را منتشر کرد. این تصویر رایان وایلدر را در حالی نشان می‌دهد که لباس مخصوص را به تن دارد. پوستر نکته خاصی را در خود جای نداده جز متن Out for Justice که به عدالتخواهی پروتاگونیست اشاره می‌کند. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

The CW در ابتدای سال جاری میلادی تعدادی از سریال‌های اروورس مانند Legends of Tomorrow ،The Flash و The Batwoman را برای فصل جدید تمدید کرد. با گذشت مدتی از این اتفاق، اعلام شد دوگری اسکات (Dougray Scott) بازیگر نقش جیکوب کین بازنمی‌گردد. با این حال، طرفداران سریال می‌توانند خود را برای ملاقات دوباره با کارموس جانسون (Camrus Johnson) در نقش فاکس، ریچل اسکارستن (Rachel Skarsten) در نقش آلیس، مگان تندی (Meagan Tandy) در نقش سوفی و نیکول کانگ (Nicole Kang) در نقش مری آماده کنند. از چهره‌های جدید فصل هم می‌توان به بریجت ریگان (Bridget Regan) اشاره کرد. او به عنوان پویزن آیوی جلوی دوربین می‌آید.

اگر حافظه‌تان یاری کند، کیت کین در انتهای فصل دوم Batwoman صریحا از رایان وایلدر خواست از لباس و هویت بتوومن برای مبارزه با دشمنان بهره ببرد تا او بتواند از گاتهام خارج شده و بروس وین را بیابد؛ فردی که ناپدید شده است. کارولین درایس (Caroline Dries) شورانر سریال در یکی از مصاحبه‌های اخیر خود با وب سایت Entertainment Weekly گفت حداحافظی‌اش با اعضای تیم و خروج از گاتهام برای یافتن بروس را می‌توان پایان ماجراجویی‌های کیت دانست.

روبی رز در یکی از مصاحبه‌های جدید خود سرانجام سکوتش را شکست و درباره دلیل خروجش از سریال بتوومن صحبت کرد. او گفت حین فیلمبرداری فصل اول متوجه شد به لباس مخصوص آلرژی دارد و همین موضوع، شرایط سختی را برایش به وجود آورده بود؛ زیرا هر چه تعامل بیشتری با ماده حساسیت‌زا داشته باشید، بدن واکنش‌های بیشتری نشان می‌دهد. در ضمن، لباس مخصوص از لاتکس ساخته شده بود.

فصل سوم سریال Batwoman در تاریخ ۲۱ مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۳ اکتبر) از راه می‌رسد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا