تریلر فصل هفتم سریال The Flash تلاش بری برای نجات آیریس را نشان می‌دهد

نلاش برای نجات آیریس از Mirror Universe

به تازگی تریلر کاملا جدیدی از فصل هفتم سریال The Flash، یکی از طولانی‌ترین مجموعه‌های Arrowverse و شبکه The CW منتشر شده که بری آلن را در حالی نشان می‌دهد که به دنبال نجات آیریس از Mirror Universe است.

سال گذشته میلادی، یک سال بسیار مهم برای Arrowverse شبکه The CW بود. در تاریخ 14 ژانویه، قسمت هشتم از فصل هشتم سریال Arrow که چهارمین قسمت از رویداد Crisis on Infinite Earths نیز بود، پخش شد. سپس در ادامه و پخش دو قسمت دیگر از این سریال، مجموعه Arrow پس از هشت سال به پایان رسید. اکنون پس از اتمام Arrow، توجه‌ها به دومین سریال Arrowverse یعنی The Flash بیشتر شده است.

فصل ششم سریال The Flash سال گذشته با موفقیت پخش شد و اکنون بسیاری از طرفداران منتظر شروع فصل هفتم این مجموعه هستند. اکنون تریلر جدیدی از این فصل منتشر شده که شخصیت بری آلن با بازی گرنت گاستین را نشان می‌دهد که به دنبال راهی برای نجات آیریس از Mirror Universe می‌گردد. پخش این فصل از تاریخ 2 مارس (12 اسفند) آغاز خواهد شد.

گرند گاستین در نقش بری آلن/فلش، کندیس پاتون در نقش آیریس وست، دانیل پناباکر در نقش کیتیلین اسنو، کارلوس والدز در نقس سیسکو رامو، جسیکا پارکر کند در نقش نورا وست آلن و با نام مستعار قهرمان سریع XS، دانیل نیکلت در نقش سیسیل هورتون، تام کاوانا در نقش دکتر هریسون ولز و جسی ال مارتین در نقش کارآگاه جو وست، از جمله بازیگران فصل هفتم سریال The Flash هستند. این مجموعه بر اساس کمیک‌های شخصیت فلش، از آثار DC Comics ساخته شده و شرکت‌های Bonanza Productions Inc با همکاری Berlanti Productions و Warner Bros. Television تولید آن را بر عهده داشته‌اند. همچنین گرگ برلانتی، سارا اسکچر و تاد هلبینگ تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال هستند.

علاوه بر The Flash، سریال‌های دیگری از Arrowverse نیز هستند که همچنان ادامه دارند. پخش فصل دوم Batwoman مدتیست که آغاز شده و به‌زودی فصل چهارم Black Lightning نیز شروع می‌شود. پخش فصل ششم Supergirl و Legends of Tommorrow نیز از اواسط سال جاری میلادی آغاز خواهد شد. در کنار این‌ها قسمت پایلوت سریال جدید Arrowverse یعنی Superman & Lois نیز در تاریخ 23 فوریه (5 اسفند) به روی آنتن می‌رود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا