#مهسا_امینی

تصاویر جدید سریال Batwoman شخصیت هاش را نشان می‌دهد

توماس تامی الیوت اینبار در لباس یک تبهکار

شخصیت هاش

شبکه‌ی The CW ساعاتی قبل تصاویر جدید سریال Batwoman را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت که شخصیت هاش را نشان می‌دهد.

در جریان کامیک کان سن دیگو در جولای سال گذشته‌ی میلادی، سازندگان Batwoman در اقدامی غیرمنتظره از حضور شخصیت هاش/توماس تامی الیوت در سریال خبر دادند. آن‌ها همچنین اعلام کردند بخشی از داستان به پیشینه‌ی این شخصیت محبوب پرداخته و نحوه‌ی تبدیلش به یکی از بزرگترین دشمنان بتمن را نشان خواهد داد. چند وقت بعد هم گابریل مان (Gabriel Mann) به عنوان بازیگر نقش هاش انتخاب شد. در پرونده‌ی بازیگری او آثار مختلفی دیده می‌شود که از مهم‌ترینشان می‌توان به سریال Revenge اشاره کرد.

در حالی که چند روز تا پخش قسمت جدید سریال Batwoman با نام A Secret Kept From All the Rest فاصله داریم، شبکه‌ی The CW تصاویری را در فضای مجازی منتشر کرده است که توماس تامی الیوت را برای نخستین بار با لباس مخصوص تبهکاری‌اش نشان می‌دهد. اگر مقداری با کمیک بوک‌های بتمن آشنایی داشته باشید، با نگاه اول متوجه‌ی شباهت‌های بسیار زیاد ظاهر این شخصیت در سریال با ظاهرش در کمیک بوک‌ها خواهید شد؛ کت بلند، صورت باند پیچی شده و دو کلت نقره‌ای ویژگی‌های ظاهری و اصلی هاش به شمار می‌روند که در تصاویر به وضوح دیده می‌شوند.

توماس، دوست دوران کودکی بروس وین بود و مانند او در یک خانواده‌ی ثروتمند به دنیا آمد. این دو در دوران کودکی تمایل بسیاری به بازی‌های فکری داشتند و توماس هم که از همان ابتدا از هوش بالایی برخوردار بود، همیشه برنده می‌شد. او بعدها به بروس یاد داد برای شکست دادن دشمنانش باید مثل آن‌ها فکر کند؛ درسی که پس از تبدیل شدن بروس به بتمن برایش بسیار مفید واقع شد. توماس از پدر و مادرش نفرت داشت و می‌خواست با کشتن آن‌ها تمامی ثروتشان را از خود آن خود کند. به همین دلیل، ترمز خودروی پدرش را دستکاری کرد؛ اقدامی که به یک تصادف مرگبار منجر شد.

پدر توماس فوت کرد اما مادرش به واسطه‌ی عمل جراحی که پدر بروس انجام داد، زنده ماند. در نتیجه، او در رسیدن به آرزوی خود ناکام ‌ماند. این موضوع باعث به وجود آمدن یک حس نفرت نسبت به خانواده‌ی وین در توماس شد. این حس نفرت با کشته شدن والدین بروس و رسیدن ثروتی عظیم به او، عمق بیشتری یافت. توماس بعدها به دانشگاه هاروارد رفت و به یک جراح موفق تبدیل شد اما پس از اینکه پی به هویت واقعی بتمن برد، تصمیم گرفت هر طور شده او را به بکشد؛ زیرا حس نفرت همچنان در وجودش پابرجا بود.

در پایان، لازم به ذکر است که قسمت جدید سریال Batwoman در تاریخ ۲۱ اردیبهشت (مصادف با ۱۰ مه) روی آنتن خواهد رفت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا