#مهسا_امینی

نخستین تصاویر از قسمت سوم فصل دوم Batwoman منتشر شد

تعداد این تصاویر به رقم هشت می‌رسد

قسمت سوم فصل دوم Batwoman

در حالی که حدودا یک هفته با انتشار فاصله داریم، شبکه‌ی The CW نخستین تصاویر را از قسمت سوم فصل دوم Batwoman به اشتراک گذاشت.

وقتی قرنطینه‌ی خانگی در نتیجه‌ی شیوع ویروس کرونا اجرا شد، ساخت بسیاری از آثار سینمایی و سریالی از جمله Batwoman تحت تاثیر قرار گرفت. فصل اول این سریال قرار بود ۲۲ قسمت داشته باشد اما محدودیت‌های اجتماعی به تیم تولید اجازه نمی‌داد صحنه‌های باقی مانده را ضبط کند. از همین رو، دست‌اندرکاران مجبور شدند فصل نخست را با قسمت ۲۰ به یک جمع‌بندی برسانند. اتمام زودهنگام فصل اول، تنها تاثیر کووید-۱۹ روی سریال اختصاصی بتوومن نبوده است. این اتفاق شوم همچنین باعث شد فاز تولید فصل دوم عقب افتاده و در نتیجه، پخش آن دیرتر از موعد مد نظر آغاز شود.

مدتی قبل از اینکه فصل دوم Batwoman جلوی دوربین برود، ربی رز (Ruby Rose) به صورت رسمی خروج خود را از تیم بازیگری اعلام کرد. هنرپیشه‌ی استرالیایی در پست اینستاگرامی‌اش هیچ اشاره‌ای به دلیل کناره‌گیری‌اش نداشت اما شایعه‌هایی در این باره در فضای مجازی منتشر شد. اینطور که به نظر می‌رسد، فرایند فیلمبرداری فصل اول برای رز بسیار سخت و چالش‌برانگیز بود. از همین رو، تصمیم گرفت نقش کیت کین را کنار بگذارد. در حالی که انتظار می‌رفت یک بازیگر جدید انتخاب شود، تهیه‌کنندگان اجرایی تصمیم گرفتند پروتاگونیستی کاملا جدید خلق کرده و او را جلوی دوربین قرار دهند؛ پروتاگونیستی که رایان وایلدر نام داشته و نقشش را جاویسیا لزلی (Javicia Leslie) ایفا می‌کند.

شبکه‌ی The CW ساعاتی قبل نخستین تصاویر را از قسمت سوم فصل دوم Batwoman منتشر کرد. این قسمت Bat Girl Magic نام داشته و اهمیت بسیار زیادی دارد؛ زیرا در جریان آن شاهد معرفی نسخه‌ی جدید و لایو اکشن ویکتور ساس خواهیم بود. او در کمیک بوک‌ها یک بیمار روانی و آدم‌کشی زنجیره‌ای است که قربانیان خود را با بریدن گلویشان توسط چاقو کشته و سپس برای هر قربانی یک علامت شمارشی روی بدن خود حک می‌کند. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده که تعدادشان به رقم هشت می‌رسد را مشاهده کنید:

قسمت اول فصل دوم Batwoman اواسط ماه جاری میلادی از طریق The CW روی آنتن رفت و توسط ۶۶۳ هزار نفر تماشا شد. در نگاه اول، با رقم بزرگی مواجه هستیم اما این نکته را در نظر بگیرید که قسمت اول فصل یک نزدیک به دو میلیون نفر بیننده داشت. هر چند میزان بازدید این سریال به مرور زمان با کاهش روبرو شد، تا جایی که قسمت پایانی فصل اول ۷۴۰ هزار بیننده را به ثبت رساند. کاهش حدودا ۱۰۰ هزار نفری را احتمالا باید به پای پروتاگونیست ناشناخته نوشت. به هر حال، رایان وایلدر نام کاملا جدیدی بوده و برخلاف کیت کین محبوبیتی در میان طرفداران کمیک بوک‌ها ندارد. فعلا برای حکم صادر کردن زود بوده و باید منتظر ماند و دید محصول وارنر با قسمت‌های بعدی هم به روند نزولی خود ادامه می‌دهد یا خیر.

در انتها، لازم به ذکر است قسمت سوم فصل دوم Batwoman در تاریخ ۱۱ بهمن (مصادف با ۳۱ ژانویه‌) منتشر خواهد شد.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا