نگاهی به محتوای فصل دوم Battlefield 2042

دایس و الکترونیک آرتز به آینده بتلفیلد ۲۰۴۲ امیدوارند!

نگاهی به محتوای فصل دوم Battlefield 2042 نیما خدارحمی ۰ ۰۳ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
فصل دوم Battlefield 2042

فاصله چندانی تا فصل دوم Battlefield 2042 نداریم و توسعه دهندگان این بازی، این روزها را زمانی مناسب برای انتشار برخی اطلاعات بسیار بنیادین برای این فصل دانستند. به نظر باید منتظر فصلی جذاب و پیوستن کاربران جدید در بتلفیلد ۲۰۴۲ باشیم.

استودیو دایس (DICE) با همکاری شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) روز گذشته ویدیویی را از نحوه توسعه و پیشرفت محتوای جدید بازی Battlefield 2042 با نام Development Update یا به روزرسانی توسعه منتشر کردند که نگاهی عمیق به فصل اول این بازی و فصل دوم در دست توسعه آن دارد. هدف توسعه دهندگان از انتشار این ویدیو ارائه توضیحاتی درباره گیم پلی بازی و نقشه‌های آن بود.

کمی عمیق که این ویدیو را بررسی کنید، متوجه می‌شوید که هدف اصلی در بخش گیم پلی بازی Battlefield 2042، نگاهی به Specialistهای آن است. به گفته توسعه دهندگان، بازی Battlefield 2042 در فصل سوم قدمی رو به عقب برداشته و Specialistهای بازی مانند نسخه‌های پیشین تبدیل به کلاس می‌شوند! البته، تمام کلاس‌هایی که جایگزین هر Specialist می‌شوند، دارای همان ویژگی‌ها شده، ولی گجت‌ها و نارنجک‌های مختلف در میان کلاس‌ها، بسته به نقش آن‌ها تقسیم می‌شوند.

علاوه بر آن، تمام شخصیت‌های بازی از لحاظ بصری نیز پیشرفت‌هایی طی فصول دوم و سوم به خود خواهند دید و تیم توسعه دهنده بیش از هر چیز قصد داشته که حس و حال سربازی جنگجو و خسته نبرد را به این شخصیت‌ها بدهد و پس از آن خبری از لباس‌های تمیز و بدون پارگی نخواهد بود که به نظر ما تصمیمی بسیار درست و به جا است. در کنار این تغییر بصری بزرگ، ما شاهد تغییر صداها و مکالمات شخصیت‌ها، حالت قرار گیری بدن و بسیاری چیزهای دیگر خواهیم بود.

فصل دوم بازی Battlefield 2042 راه را برای ورود سلاح‌های Vault نیز باز خواهد کرد. این سلاح‌ها در حقیقت سلاح‌هایی هستند که در گذشته با آن‌ها آشنا شده‌ایم و حال پا به بازی Battlefield 2042‌ می‌گذارند. این سلاح‌ها از طریق بخشی جدید با نام Assignments قابل دسترسی خواهند بود. ما در بدو تولد این ویژگی جدید، دو سلاح محبوب M16A3 و M60E4 که هر دو از بازی Battlefield 3 هستند را دریافت خواهیم کرد.

همانطور که در ابتدای مطلب نیز اشاره شد، نقشه‌های بازی نیز دست خوش تغییراتی خواهند شد. نقشه‌های Renewal و Orbital از جمله نقشه‌هایی هستند که تغییراتی را در جهت بهبود گیم پلی به خود خواهند دید. تیم دایس قصد دارد با اعمال تغییرات کوچک و بزرگ در این دو نقشه، کاربران را بیش از پیش ترغیب به بازی کردن در این دو نقشه بکند. به نظر می‌رسد که از جمله عمده‌ترین تغییرات این دو می‌توان به افزودن پناه بیشتر برای دوری از نبرد و بخش‌های قابل تخریب بیشتر اشاره داشت.

فصل دوم Battlefield 2042 نقشه‌ای جدید نیز در خود داشته که متمرکز بر نبردهای زمینی پیاده نظام‌ها است و نسبت به نقشه‌های دیگر بازی کوچک‌تر خواهد بود. تا به این لحظه نام این نقشه مشخص نیست. نظر شما درباره محتوای فصل دوم Battlefield 2042 چیست؟ به نظر شما این فصل می‌تواند کاربران جدیدی را مانند فصل اول جلب کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا