1%
  • 0/10

تماشا کنید: کراس اور بازی Battlefield 2042 و Dead Space

یک رویداد هیجان‌انگیز

تماشا کنید: کراس اور بازی Battlefield 2042 و Dead Space ۰ ۱۶ تیر ۱۴۰۳ تریلر بازی کپی لینک

شرکت الکترونیک آرتز ساعاتی پیش با انتشار تریلری از کراس اور بتلفیلد ۲۰۴۲ با سری دد اسپیس رونمایی کرد.

در حال حاضر حدود سه سال از عرضه بازی بتلفیلد ۲۰۴۲ می‌گذرد؛ اثری که اگرچه در زمان عرضه اعتبار مجموعه را زیر سوال برد، اما در حال حاضر به لطف پشتیبانی‌های مستمر استودیوی دایس در وضعیت خوبی قرار دارد و روزانه گیمرهای بی‌شماری از اقصی نقاط جهان را به خود سرگرم می‌کند.

در همین راستا، همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، پشتیبانی از محتوای بازی Battlefield 2042 به‌زودی به پایان می‌رسد و اخیرا استودیوی دایس به عنوان بخشی از فصل هفتم و نهایی بازی، برای مدت محدودی یک رویداد جدید تحت عنوان Outbreak به بازی اضافه می‌کند.

این رویداد برگرفته از سری Dead Space بوده و همان‌طور که انتظار می‌رود، در حالی که باید به همراه تیم خود در حال عملیات استخراج باشید، باید با شماری از مردگان نیز مبارزه کنید. گفتنی است که کراس اور بتلفیلد ۲۰۴۲ و دد اسپیس از تاریخ ۹ جولای (۱۹ تیر ماه پیش‌رو) به طور رایگان در دسترس قرار می‌گیرد و گیمرها به مدت یک هفته فرصت تجربه آن را خواهند داشت.

لازم به ذکر است که بازی Battlefield 2042 در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. مشترکین گیم پس و EA Play به طور رایگان می‌توانند این بازی را تجربه کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments