1%
  • 0/10

بازی جدید Battlefield دارای بخش داستانی است

طبق آگهی استخدام

بازی جدید Battlefield دارای بخش داستانی است ۰ ۰۶ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بخش داستانی Battlefield

با توجه به آگهی استخدام جدید الکترونیک آرتز، به نظر می‌رسد که بازی جدید Battlefield دارای بخش داستانی است.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که شرکت الکترونیک آرتز با همکاری استودیوی دایس و دیگر استودیوهای خود در حال ساخت بازی جدید بتلفیلد است. البته، این اثر هنوز به طور رسمی معرفی نشده و در سکوت خبری روند توسعه خود را پشت سر می‌گذارد.

در همین راستا، به نظر می‌رسد که برخلاف اثر فعلی بتلفیلد که فاقد بخش داستانی و تک‌نفره بوده و صرفا روی بخش چندنفره آنلاین تمرکز دارد، به نظر می‌رسد پیرو اعتراض‌های هوادارها، بازی جدید این فرنچایز در کنار بخش مولتی‌پلیر، دارای بخش داستانی و تک‌نفره نیز خواهد بود.

ماجرا از این قرار است که شرکت الکترونیک آرتز به تازگی آگهی استخدام جدیدی منتشر کرده که در آن از یک بازیگر برای یک بازی با عنوان Project Timeless Fields دعوت به عمل می‌آورد. در توضیحات این فرصت شغلی نوشته شده که این پروژه در واقع یک بازی اکشن، ماجراجویی و نظامی است که شامل بخش داستانی می‌شود.

از طرفی، بازیگر مورد نظر شرکت الکترونیک آرتز یک هنرمند زن است که باید در قالب یک زن اسلاوی با دو پیشینه قومی متفاوت در کشور کرواسی به ایفای نقش بپردازد. ظاهرا این زن Rozonda نام دارد و به عنوان یک اپراتور در نیروهای ویژه حضور خواهد داشت.

با توجه به این توصیف‌ها، به نظر می‌رسد که منظور الکترونیک آرتز از این پروژه در واقع همان بازی جدید Battlefield است و این عنوان دارای بخش داستانی نیز خواهد بود. این در حالی است که پیش‌تر گفته شده بود استودیوی ریج‌لاین گیمز مشغول توسعه بخش داستانی و تک‌نفره بازی است که در پی تعدیل نیروها، این استودیو به کلی تعطیل شد و وجود بخش داستانی در بازی در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت.

لازم به ذکر است بازی جدید Battlefield هنوز به طور رسمی معرفی نشده و به همین خاطر، جزئیاتی از نام، دوره زمانی و داستان و تاریخ عرضه آن در دسترس نیست. با این وجود، طبق شایعه‌ها و گزارش مالی الکترونیک آرتز، این بازی در اواخر سال ۲۰۲۵ میلادی (احتمالا در ماه اکتبر) منتشر خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments