لیست رسمی بازیگران فیلم The Batman منتشر شد

پیتر سارسگارد ایفاگر نقش دو چهره نیست

بازیگران فیلم The Batman

در فاصله‌ی کوتاهی از آغاز روند فیلمبرداری، شرکت برادران وارنر لیست رسمی بازیگران فیلم The Batman را منتشر کرد که با توجه به آن، پیتر سارسگارد ایفاگر نقش دو چهره نخواهد بود.

موفقیت‌های فیلم Man of Steel شرکت برادران وارنر را مصمم کرد تا برنامه‌های خود را برای ایجاد یک دنیای مشترک ادامه دهد. در نتیجه، سه سال بعد، دومین فیلم دنیای سینمایی خود را تحت عنوان Batman V Superman: Dawn of Justice راهی سینماها کرد. جدا از تمامی بحث‌هایی که وجود دارد، این فیلم برای طرفداران شخصیت بتمن بسیار اهمیت داشت؛ زیرا قرار بود نسخه‌ی بن افلک (Ben Affleck) این ابرقهرمان را برای اولین بار به نمایش بگذارد. این بازیگر آمریکایی بار دیگر در فیلم‌های Suicide Squad و Justice League به‌عنوان این ابرقهرمان شنل‌پوش جلوی دوربین ظاهر شد.

بازیگر فیلم تحسین شده‌ی Gone Girl قرار بود یک فیلم سینمایی را بر اساس شخصیت بتمن نویسندگی و کارگردانی کند اما پس از بازخوردهای متناقض Batman V Superman و همچنین روند تولید پر فراز و نشیب Justice League به‌طور کامل از حضور دنیای سینمایی دی‌سی چه به‌عنوان بازیگر و چه به‌عنوان کارگردان کنار رفت. شرکت برادران وارنر هم سریعا روند یافتن کارگردان آن را آغاز کرد تا نهایتا مت ریوز (Matt Reeves) وظیفه‌ی کارگردانی را بر عهده گرفت. مدتی پس از آن هم رابرت پتینسون (Robert Pattinson) به‌عنوان بتمن جدید سینما برگزیده شد.

مت ریوز که فعالیت بسیاری در شبکه‌ی اجتماعی توییتر دارد، چندی پیش تصویری را در حساب کاربری خود به اشتراک گذاشته و آغاز روند فیلمبرداری The Batman را رسما تایید کرد. البته قبل از این، تصاویری از پشت صحنه‌ در فضای مجازی منتشر شده بودند اما ظاهرا به مراحل پیش‌تولید مربوط می‌شدند. مدتی پس از انتشار آن پست توسط ریوز، شرکت برادران وارنر از طریق یک بیانیه، لیست رسمی بازیگران فیلم The Batman را منتشر کرد که حاوی اطلاعات مهمی می‌شود. با توجه به این لیست، شایعه‌های منتشر شده اشتباه بوده و پیتر سارسگارد (Peter Sarsgaard) قرار نیست ایفاگر نقش هاروی دنت یا همان دو چهره باشد. نقش یک بازپرس با نام گیل کالسون به این بازیگر آمریکایی سپرده شده است.

وب سایت‌های خبری در یک مورد دیگر هم اشتباه‌ کرده‌اند؛ اواخر آبان ماه گزارشی منتشر شد که ادعا می‌کرد نقش بت‌گرل به یک بازیگر تازه‌کار به نام جیمی لاوسون (Jayme Lawson) داده شده است اما با توجه به لیست رسمی، او قرار است به‌عنوان یکی از نامزدهای انتخابات شهرداری با نام بلا رئول جلوی دوربین ظاهر شود. به‌ غیر از این دو مورد، بقیه‌ی گزارش‌ها درست بوده‌اند. زوئی کراویتز (Zoë Kravitz) برای نقش کت‌وومن انتخاب شده است و پال دینو (Paul Dano) و کالین فارل (Colin Farrell) هم به‌ترتیب نقش ریدلر و پنگوئن را ایفا می‌کنند. جفری رایت (Jeffrey Wright) هم قرار است جیمز گوردون جدید سینما باشد.

گزارش‌های مربوط به اندی سرکیس (Andy Serkis) هم صحیح بوده‌اند و این بازیگر نقش آلفرد پنی‌ورث را بر عهده دارد. در ضمن، در متنی که شرکت برادران وارنر منتشر کرده هیچ اشاره‌ای به کمیسر بودن جیمز گوردون نشده است. بنابراین، این احتمال وجود دارد مانند سه‌ گانه‌ی Dark Knight این شخصیت کار خود را به‌عنوان یک افسر پلیس شروع کرده و در ادامه‌ی ماجرا ترفیع درجه بگیرد. همچنین برخی از طرفداران عقیده‌ دارند گیل کالسون همان هاروی دنت است اما سازندگان برای گمراه کردن مخاطبان از یک نام جعلی برای این شخصیت استفاده کرده‌اند. با در نظر گرفتن اینکه لیست برادران وارنر به غیر از دو مورد اشاره شده هیچ تضادی با گزارش‌های غیررسمی نداشته، چنین چیزی بعید به‌نظر می‌رسد.

در پایان، لازم به ذکر است که فیلم The Batman از تاریخ ۴ مارس سال ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) در سینماها اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا