برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

اقتباس سینمایی Batman Beyond احتمالا مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارد

فیلم Flash ظاهرا مسیر دنیای سینمایی دی‌سی را تغییر می‌دهد

اقتباس سینمایی Batman Beyond احتمالا مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارد ۰ ۱۴ تیر ۱۳۹۹ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
اقتباس سینمایی Batman Beyond

اگر گزارش منتشر شده در فضای مجازی صحیح باشد، استودیوی برادران وارنر هم اکنون روی اقتباس سینمایی Batman Beyond کار می‌کند.

اوایل تیر ماه بود که شایعه شد مایکل کیتون (Michael Keaton) قرار است پس از حدودا ۳۰ سال دوباره در نقش بتمن ظاهر شود. او نقش بروس وین را در فیلم Batman محصول سال ۱۹۸۹ و فیلم Batman Returns محصول سال ۱۹۹۲ ایفا کرده بود. با توجه به شایعه، فلش در جریان سفر به گذشته به وجود دنیاهای موازی پی می‌برد. در همین حین با بتمنی ملاقات می‌کند که کیتون نقش او را بر عهده دارد. البته او پیر شده و در دهه‌ی هفتم زندگی خود قرار دارد. انتشار چنین گزارشی این گمانه‌زنی را به وجود آورد که دیر یا زود اقتباس سینمایی Batman Beyond هم ساخته می‌شود؛ گمانه‌زنی‌ای که ظاهرا درست بوده است.

با توجه به مطلبی که روی خروجی وب سایت We Got This Covered قرار گرفته، استودیوی برادران وارنر مشغول ساخت اقتباس سینمایی Batman Beyond است. در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از تیم بازیگری یا تیم تولید موجود نیست اما می‌دانیم شخصیت فنتزم (Phantasm) با نام واقعی آندریا بومانت در جریان داستان حضور دارد. او در یک بازه‌ی زمانی نامزد بروس وین بود اما پس از مرگ پدرش توسط جوکر تصمیم می‌گیرد گاتهام را ترک کند. او مدتی بعد بازگشته و با استفاده از هویتی که برای خود ساخته، به دنبال انتقام می‌رود. در ضمن، وب سایت We Got This Covered گفت همان منبعی که استفاده از زره گلدن ایگل در Wonder Woman 1984 و در دست ساخت بودن National Treasure 3 را تایید کرده بود، این اطلاعات را به اشتراک گذاشته است. از همین رو، احتمال صحیح بودن بالا است.

سریال Batman Beyond که نخستین بار در سال ۱۹۹۹ روی آنتن رفت، در سال ۲۰۱۹ روایت می‌شود. اگرچه بروس وین در دهه‌ی ششم زندگی خود قرار دارد اما با استفاده از لباس پیشرفته‌اش همچنان به مبارزه ادامه داده و سعی می‌کند عدالت را در گاتهام برقرار کند. این شرایط ادامه دارد تا اینکه در جریان تلاش برای نجات یکی از گروگان‌ها حمله‌ی قلبی خفیفی به او دست می‌دهد. بتمن که شرایط مناسبی برای مبارزه ندارد، مجبور می‌شود یکی از مهم‌ترین قوانین خود را زیر پا گذشته و دست به سلاح ببرد. این اتفاق باعث می‌شود بروس تصمیم به بازنشستگی گرفته و لباس بتمن را برای همیشه کنار بگذارد. داستان سپس به ۲۰ سال بعد می‌رود. شخصیت اصلی داستان اکنون در دهه‌ی هشتم زندگی خود به سر می‌برد و به تنهایی در عمارت وین زندگی می‌کند؛ زیرا تمامی متحدانش به مرگ طبیعی از دنیا رفتند یا بازنشسته شدند.

داستان سپس تمرکز خود را روی یک پسر ۱۶ ساله‌ی دبیرستانی به نام تری مک‌گینیس قرار می‌دهد. برخلاف خواسته‌ی پدرش از خانه بیرون رفته و به دیدار معشوقه‌اش می‌رود. آن‌ها مشغول قدم زدن در خیابان‌ها هستند که ناگهان با گروهی از اوباش به نام جوکرز مواجه می‌شوند. تری در جریان فرار به طور اتفاقی وارد عمارت وین شده و به کمک بروس اوباش را از پا درمی‌آورد. سپس به بروس کمک می‌کند تا به ساختمان عمارت برگردد زیرا مبارزه بخش زیادی از انرژی او را گرفته است. تری در همین حین به هویت مخفی این میلیاردر پی می‌برد. او به محض بازگشت به خانه با جسد پدرش مواجه می‌شود که توسط اعضای جوکرز به قتل رسیده است. تری سمت بروس بازگشته و درخواست کمک می‌کند. همین اتفاق هم تبدیل شدن تری به بتمن جدید گاتهام را زمینه‌چینی می‌کند.

با توجه به اینکه مایکل کیتون مشغول مذاکره است، می‌توان گفت این بازیگر ۶۸ ساله‌ی آمریکایی احتمالا نقش بروس وین را در اقتباس سینمایی Batman Beyond ایفا می‌کند اما چه بازیگرانی به عنوان تری مک‌گینیس و آندریا بومانت جلوی دوربین می‌روند، در حال حاضر مشخص نیست.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments