صداپیشه‌ی سریال Star Wars Rebels اطلاعی از دنباله‌ی آن ندارد

تیلور گری: چیزی جز شایعات فضای مجازی نشنیده‌ام


تیلور گری صداپیشه‌ی سریال Star Wars Rebels گمانه‌زنی‌ها و شایعه‌های قدیمی را رد کرد و گفت خبر رسمی درباره‌ی ساخت دنباله نشنیده است.

دیو فیلونی (Dave Filoni) با همکاری سایمون کینبرگ (Simon Kinberg) و کری بک (Carrie Beck) نخستین فصل سریال انیمیشنی Star Wars Rebels را در سال ۲۰۱۴ میلادی ساخت. داستان پنج سال قبل از Star Wars: Episode IV – A New Hope جریان دارد. در حالی که نیروهای امپراتوری تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا آخرین جدای را پیدا کنند، نیروی شورشیان به تدریج در حال شکل گیری است. شخصیت‌های اصلی هم گروهی از شورشیان هستند که به وسیله‌ی یک سفینه به نام گوست به سیاره‌های مختلف سفر کرده و عملیات‌های خرابکارانه علیه امپراتوری انجام می‌دهند.

آخرین قسمت Star Wars Rebels اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی پخش شد. در بخش‌های پایانی این قسمت دیدیم که آسوکا تانو و سبین رن سفری را در کهکشان آغاز می‌کنند تا ازرا بریجر را پیدا کنند. انتخاب چنین پایان‌بندی از سوی سازندگان این گمانه‌زنی را به وجود آورد که برنامه‌هایی برای ساخت دنباله وجود دارد و حتی شایعه‌هایی هم در این باره منتشر شد اما به نظر می‌رسد هیچ کدام از آن‌ها حقیقت ندارد. بسپین بولتین (Bespin Bulletin) که در زمینه‌ی انتشار و به اشتراک گذاری هر گونه مطلب مهمی با محوریت فرنچایز جنگ ستارگان فعالیت می‌کند، چندی پیش مصاحبه‌ای را با تیلور گری (Taylor Gray) صداپیشه‌ی شخصیت ازرا بریجر انجام داد.

بسپین بولتین در بخشی از گفتگو درباره‌ی دنباله‌ی سریال Star Wars Rebels پرسید و تیلور گری هم در پاسخ گفت جز شایعات فضای مجازی، چیزی در این باره نشنیده است:

فکر نمی‌کنم چیزی بتوانم در این باره بگویم. نمی‌خواهم بقیه فکر کنند در حال پنهان کردن چیزی هستم. واقعیتش این است که حرفی برای گفتن در این باره ندارم. جز شایعات فضای مجازی، هیچ خبر دیگری درباره‌ی دنباله‌ی این سریال نشنیده‌ام.

نخستین باری نیست که یکی از صداپیشه‌های Star Wars Rebels، ساخت دنباله را رد می‌کند؛ اشلی اکستاین (Ashley Eckstein) اواخر مارس سال جاری میلادی مصاحبه‌ای را با Syfy Wire انجام داد و در بخشی از آن گفت چیزی در این باره نمی‌داند. اکستاین جای شخصیت آسوکا تانو صحبت می‌کند:

راستش را بخواهید نمی‌دانم اما من هم دوست دارم چنین سریالی وجود داشته باشد. ساخت آن یکی از رویاهای من است و حتی در این باره با تیا سیرکار (Tiya Sircar) [صداپیشه‌ی سبین رن] صحبت کرده‌ام. هر دو منتظر این هستیم که دیو فیلونی بگوید می‌خواهیم ببینیم آسوکا، سبین و ازرا سر از کجا در آورده‌اند. شاید روزی این سریال ساخته شود اما در حال حاضر همان قدر می‌دانم که شما می‌دانید.

دیو فیلونی طی سال‌های اخیر مشغول کار روی فصل پایانی سریال انیمیشنی Star Wars: The Clone Wars و همچنین فصل اول سریال لایو اکشن The Mandalorian بوده است. احتمالا به همین دلیل اخبار امیدوارکننده‌ای درباره‌ی دنباله‌ی Star Wars Rebels نشنیده‌ایم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا