استودیوی وارنر روی پروژه‌های Batgirl و Zatanna کار می‌کند

در حال ماهیت پروژه‌ها مشخص نیست

پروژه‌های Batgirl و Zatanna

در جریان کنفرانسی که شرکت AT&T با هدف ارائه‌ی آمارهای مالی برگزار کرد، ساخت پروژه‌های Batgirl و Zatanna تایید شد.

در پی موفقیت‌های Marvel Cinematic Universe، وارنر تصمیم گرفت با همکاری دی‌سی فیلمز فیلم‌های ابرقهرمانی متعددی را تولید کرده و روی پرده‌ی نقره‌ای ببرد. اتخاذ چنین تصمیمی، به ساخت یک دنیای مشترک تحت عنوان DC Extended Universe منجر شد که در حال حاضر وضعیت چندان مساعدی نداشته و برخلاف رقیب خود، نتوانسته موفقیت‌های تجاری قابل‌توجهی را به ثبت برساند. با این حال، وارنر و دی‌سی فیلمز تسلیم نشده و امید دارند با ساخت فیلم‌ها و سریال‌های ابرقهرمانی جدید بتوانند ورق را برگردانند. از پروژه‌های در دست تولید می‌توان به The Amazons ،Peacemaker و Gotham City Sirens اشاره کرد.

شرکت AT&T چندی پیش کنفرانسی را با هدف ارائه‌ی آمارهای مالی برگزار کرد. در جریان کنفرانس، تصویری به نمایش درآمد که لوگوی پروژه‌های در حال ساخت را به تصویر می‌کشید. با توجه به تصویر، می‌توان گفت پروژه‌های Batgirl و Zatanna هم اکنون مراحل تولید را پشت سر می‌گذارند. متاسفانه مدیران AT&T حین سخنرانی خود هیچ گونه جزئیاتی را به اشتراک نگذاشتند. در نتیجه، سوال‌های بسیاری بی‌پاسخ مانده‌اند؛ برای مثال، نمی‌دانیم این پروژه‌ها در قالب فیلم یا سریال ساخته می‌شوند. همچنین مشخص نیست آثار مزبور بخشی از DC Extended Universe هستند یا قرار است به جمع سریال‌های Arrowverse بپیوندند.

تایید پروژه‌های Batgirl و Zatanna به هیچ وجه غیرمنتظره نبوده است. نخستین بار در سال ۲۰۱۷ میلادی گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه اقتباس سینمایی بتگرل در دست ساخت بوده و جاس ویدون (Joss Whedon) روی صندلی کارگردانی می‌نشیند. البته ویدون به دلیل رفتارهای غیرحرفه‌ای و حاشیه‌هایی که طی چند وقت اخیر درگیرشان بوده مجبور شد تیم تولید را ترک کند. اگرچه این پروژه فعلا کارگردانی نداشته و بازیگر نقش اصلی‌اش هم مشخص نیست، گمانه‌زنی‌هایی پیرامون سرنوشتش به وجود آمده است. اینطور که به نظر می‌رسد، وارنر می‌خواهد این فیلم را مستقیما به سرویس استریم HBO Max بفرستد. در ضمن، گمانه‌زنی‌ها پس از انتشار مصاحبه‌ی مدیر دی‌سی فیلمز به وجود آمد.

شایعه‌ی ساخت فیلم اختصاصی بر اساس زاتانا به سال ۲۰۱۸ میلادی بازمی‌گردد. از آن زمان تاکنون جزئیات چندانی از سرنوشت پروژه منتشر نشده و نمی‌دانیم چه آینده‌ای در انتظارش قرار دارد. بتگرل، نیازی به معرفی نداشته و شخصیتی محبوب به شمار می‌رود اما زاتانا علی‌رغم عمر ۶۰ ساله‌ی خود چندان در میان مخاطبان عام مشهور نیست. او با نام اصلی زاتانا زاتارا شناخته شده و از دید مردم تنها یک شعبده‌باز معمولی است. با این حال، نه تنها به صورت کامل بر جادو تسلط دارد، بلکه قادر به دورجنبی، دورآگاهی، دورنوردی، کنترل انرژی و ایجاد پورتال است. او همچنین مهارت بالایی در مبارزه داشته و از استقامت خوبی برخوردار است.

حالا که ساخت پروژه‌های Batgirl و Zatanna به صورت رسمی تایید شده، می‌توان امیدوار بود جزئیات بیشتر طی ماه‌های آتی از راه برسد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا