فیلم Batgirl 2 در دست ساخت قرار دارد!

دنباله یک فیلم کنسل شده!

فیلم Batgirl 2

اگرچه شاید شنیدن آن عجیب باشد اما فیلم Batgirl 2 در دست ساخت قرار دارد و شایعاتی در رابطه با آن به تازگی منتشر شده.

اگر طرفدار جهان کمیک‌های ابرقهرمانی باشید نام بتمن و جهان کمیک‌های دی‌سی برای شما آشنا است. بت‌گرل یکی از شخصیت‌‌های جذاب کمیک‌‌های بتمن در جهان دی‌سی است و در سری بازی Gotham Knights مخاطبان بیشتر با شخصیت او آشنا شدند. بت‌گرل یا باربارا گوردون یکی از یاران باوفای بروس وین یا همان بتمن است و زندگی عجیبی را پشت سر گذاشته است.
سال گذشته کمپانی برادران وارنر که وظیفه ساخت آثار اقتباسی کمیک‌های دی‌سی را برعهده دارند در صدد آن بودند که اثر سینمایی با عنوان Batgirl را روی پرده نقره‌ای سینما ببرند. با این حال پس از روی کار آمدن جیمز گان و تیم او به عنوان مدیر استودیو دی‌سی تصمیماتی گرفته شد که شدیدا برنامه‌های برادران وارنر را زیر سوال می‌برد. بسیاری از پروژه‌ها کنسل شد و هنرمندان نامی و موفقی از سمت و نقش خود کنار گذاشته شدند.
یکی از آثاری که توسط جیمز گان و همکارانش به بهانه ریبوت کلی جهان سینمایی دی‌سی کنسل شد، فیلم مورد انتظار Batgirl بود که در فاز‌های نهایی خود به سر می‌برد و انتظار می‌رفت که در سال 2022 در سینماهای جهان اکران شود. متاسفانه می‌توان گفت که با توجه به هنرمندان نام‌آشنا و با استعدادی که برای حضور در این اثر انتخاب شده بودند و پیشینه کمیک‌بوکی جذاب شخصیت بت‌گرل در کنار انتشار اخباری که از اخراج هنری کویل و گل گدوت(Gal Gadot) خبر می‌داند، مخاطبان و طرفداران دی‌سی را شدیدا ناامید کرد.

 ساخت فیلم Batgirl 2 تایید شد؟

با این حال اخیرا اخباری منتشر شده که به طرز عجیبی خبر از ساخته شدن فیلم Batgirl 2 می‌دهند. جهان سینمایی دی‌سی تا به امروز پر بوده از اخبار و حوادث عجیب و اکثر مخاطبان سینما و تلویزیون از بی‌نظی‌های همیشگی این جهان سینمایی مطلع هستند. با این حال شاید شنیدن این خبر یکی از عجیب‌ترین تجارب طرفدارن دی‌سی باشد. لسلی گریس بازیگر نقش بت‌گرل در سینمای دی‌سی به تازگی به خبر ساخت دنباله فیلم کنسل شده Batgirl اشاره کرده و پیام‌‌های عجیب و مبهمی را به طرفداران خود منتقل کرده است. هنگامی که از این هنرمندان در رابطه با شایعات مبنی بر ساخته شدن دنباله فیلم مذکور سوال شد او عنوان کرد که :

آره درسته ما هنوزم داریم روش کار می‌کنیم و خیلی به خاطر ایده‌‌هامون هیجان‌زده هستیم. چون شما می‌تونین پتانسیل فعالیت و تمرکز طولانی مدت ما روی این اثر رو ببینید و اینکه ما در تلاش هستیم چی رو بسازیم.

او همچنین عنوان کرد که از مدیران و تیم جدید DCU چیزی در رابطه با تغییر بازیگر نقش باربارا گوردون نشنیده است. او همچنین برای تیم جدید آرزوی موفقیت کرد و افزود که آن‌ها راه سختی را در پیش دارند زیرا پروژه‌های زیادی را باید مدیریت کنند. هنرمند جوان عنوان کرد که هنوز مشخص نیست که جایگاه این شخصیت در جهان جدید دی‌سی کجا قرار دارد. با این حال می‌توان گفت که این احتمال وجود دارد که او را در دو پروژه The Brave and The Bold و دنباله ساخته مت ریوز از بتمن ببینیم.

در نهایت او افزود که هیچ کنترلی روی اتفاقاتی که در رابطه با آینده کاری او در دی‌سی رخ می‌‌دهد نداشته و مدام در حال صحبت و تفکر در رابطه با آینده پیش ‌رو فرنچایز بت‌گرل است. لازم به ذکر است که پیتر سافران پیشتر عنوان کرده بود که شخصیت بت‌گرل بدون شک عضو مهمی از تایم‌لاین جدیدی که به دست آن‌ها ساخته می‌شود خواهد بود. بدون شک منطقی‌ترین راه برای ارائه فیلم Batgirl 2 این است که دی‌سی در ابتدا این شخصیت را در پروژه دیگری معرفی کرده و سپس فیلمی مختص به خود او اما با عنوانی متفاوت از Batgirl 2 منتشر کند.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا