تاریخ انتشار نسخه بلوری باربی اعلام شد

زودتر از چیزی که فکرش را بکنید

نسخه بلوری باربی

با توجه به مطلبی که روی خروجی رسانه Variety قرار گرفته، نسخه بلوری باربی (Barbie) زودتر از آنچه انتظار می‌رفت عرضه خواهد شد.

فیلم سینمایی باربی از حدوداً یک ماه پیش به سینماهای سراسر جهان آمد و توانست بازخوردهای مثبتی را از سوی کارشناسان و مخاطبان دریافت کند. محصول مشترک وارنر و مَتل همچنین عملکردی عالی در باکس آفیس جهانی داشته و تاکنون نزدیک به ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار فروخته است. در ضمن، جدیدترین اثر گرتا گرویگ (Greta Gerwig) رکوردها را یکی پس از دیگری می‌شکند. آخرین رکورد فیلم، ثبت بیشترین فروش داخلی در تاریخ وارنر بوده است.

اگرچه Barbie هم اکنون در سینماهای سراسر جهان اکران می‌شود، بسیاری از سینمادوستان منتظر هستند تا نسخه بلوری آن منتشر شده و سپس به تماشایش بنشینند. وقتی یک فیلم عملکرد بسیار خوبی در باکس آفیس دارد، شرکت ناشر آن را برای مدت بیشتری روی پرده نقره‌ای نگه می‌دارد تا رقم بالاتری ثبت شود. از همین رو، پیش بینی می‌شد محصول جدید وارنر در ماه‌های پایانی سال جاری میلادی در دسترس قرار بگیرد؛ پیش بینی‌ای که اشتباه از آب درآمد.

رسانه Variety در جدیدترین گزارش اختصاصی خود تاریخ انتشار نسخه بلوری باربی را اعلام کرده است. بر این اساس، علاقه مندان می‌توانند از تاریخ ۱۴ شهریور (مصادف با ۵ سپتامبر) پای تماشایش بنشینند. برای مقایسه، می‌توان به Oppenheimer به کارگردانی کریستوفر نولان (Christopher Nolan) اشاره کرد. این فیلم بیوگرافی همزمان با باربی به سینماها آمده و مانند آن عملکرد بسیار خوبی در باکس آفیس داشته است. با این حال، نسخه بلوری آن احتمالاً در اواخر آبان منتشر خواهد شد.

همان‌طور که در پاراگراف‌های پیشین گفته شد، باربی در طول مدت اکران خود رکوردهای زیادی را شکسته و بنظر می‌رسد رکورد جدیدی را هم طی هفته‌های آینده به نام خود ثبت خواهد کرد. در صورتی که روند کنونی ادامه یابد، Barbie می‌تواند با کنار زدن Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 2 به پرفروشترین فیلم در تاریخ وارنر تبدیل شود. قسمت پایانی هری پاتری (Harry Potter) یک میلیارد و ۳۴۲ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروخت.

در انتها، لازم به ذکر است نسخه Web-dl فیلم‌های سینمایی معمولاً قبل از قرار گیری نسخه بلوری در پلتفرم‌های دیجیتالی عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا