1%
  • 0/10

نمرات بازی Banisher: Ghosts Of New Eden منتشر شد

بازهم داستان سرایی شگفت‌انگیز

نمرات بازی Banisher: Ghosts Of New Eden منتشر شد ۰ ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک

نمرات بازی Banisher: Ghosts Of New Eden، اثر جدید سازندگان Life Is Strange و Vampyr منتشر شد.

استودیوی دونت ناد (Don’t Nod) با همکاری فوکس اینترتیمنت (Focus Entertainment) موفق به خلق جهانی خیالی و فانتزی با تم دارک شدند. این اثر خلاقانه Banisher: Ghosts Of New Eden نام دارد؛ بازی که داستانی جذاب با روایتی قوی را به بازیکنان ارائه می‌دهد. با توجه به نمرات بازی Banisher: Ghosts Of New Eden و گفته منتقدین؛ داستان، برگ برنده این بازی به حساب می‌آید، چیزی که از سازندگان زندگی عجیب هم کمتر از این انتظار نمی‌رفت. دوربین نامناسب، باگ‌ها،نقش آفرینی سطحی و ضعف‌هایی از گیم‌پلی، از جمله مشکلاتی هستند که منتقدین به بازی ایراد کرده‌اند. با این حال باید دید که تجربه بازیکنن و استقبال آن‌ها از این بازی چگونه خواهد بود.

میانگین برسی‌های انجام شده از بازی Banisher: Ghosts Of New Eden (متای بازی) تا زمان نگارش این خبر با 55 نقد در نسخه PS5 به 78 رسیده است. البته که بالاترین نمره مختص نسخه XBOX بازی می‌باشد که به میانگین 81 از 100 بسنده کرده است.

در ادامه به مطالعه خلاصه برخی نقد‌ها از رسانه‌های مطرح ویدیوگیم می‌پردازیم.

فعالیت‌ها و المان‌های RPG متوسط بازی Banishers: Ghosts of New Eden باعث نمی‌شوند داستان جذاب آن صدمه‌ای ببیند. شما از اولین لحظه جذب قصۀ آنتیا و رِد خواهید شد.
Score: 90

پس از پایان Banishers: Ghosts of New Eden، با اطمینان می‌توانم بگویم که با یکی از بهترین‌های ۲۰۲۴ طرف هستیم. اگر به دنبال داستانی درگیرکننده، لحظات هیجان‌انگیز، انیمیشن‌های عالی، هیولاهای هولناک و تصمیم‌گیری‌های سخت هستید، Banishers انتظاراتتان را برآورده خواهد کرد. به طور خلاصه، این بازی نیمه جهان باز نقش‌آفرینی بدون شک یکی از بهترین بازی‌های استودیوی Don’t Nod محسوب می‌شود.
Score: 85

داستان به یاد ماندنی و کیس‌های کاراگاهی الهام‌بخش Banishers: Ghosts of New Eden باعث می‌شوند تا با نقاط ضعف آن کنار بیاییم.
Score: 70

حتی یک انتخاب و تصمیم‌گیری وجود ندارد که چالش‌برانگیز باشد. حتی اگر عواقبی در کار باشد، سیستم مبارزات که به شکل خنده‌داری آسان است، آن را زیر سوال می‌برد.
Score: 60

این بازی هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌های نسل نهمی و PC در دسترس می‌باشد. 

نظر شما درباره بازی Banisher: Ghosts Of New Eden چیست؟ آیا این بازی ارزش برچسب 60 دلاری را دارد؟

تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید. 
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments