مجموع فروش Bad Boys for Life به مرز ۳۰۰ میلیون دلار نزدیک شد

قسمت سوم پسران بد برای دو هفته‌ی متوالی صدرنشین باکس آفیس شد

مجموع فروش Bad Boys for Life

با ۳۴ میلیون دلاری که هفته‌ی گذشته‌ در باکس آفیس آمریکای شمالی فروخت، مجموع فروش Bad Boys for Life به مرز ۳۰۰ میلیون دلار نزدیک شد.

پس از هفده سال انتظار، بالاخره قسمت سوم از سری فیلم‌های پسران بد روی پرده‌ی نقره‌ای به نمایش درآمد. این اثر از دو هفته‌ی قبل در سینماها اکران شده و تاکنون عملکردی بسیار خوبی داشته است. جدیدترین محصول کلمبیا پیکچرز در دومین هفته‌ی اکران خود که با صدرنشینی به پایان رساند، ۳۴ میلیون دلار در باکس آفیس آمریکای شمالی فروخت تا میزان فروش داخلی آن از مرز ۱۲۰ میلیون دلار عبور کند. مجموع فروش Bad Boys for Life تاکنون به رقم ۲۷۹ میلیون دلار رسیده است. با ادامه یافتن شرایط موجود، چندان دور از انتظار نیست که فیلم مشترک ویل اسمیت (Will Smith) و مارتین لارنس (Martin Lawrence) رکورد فروش ۳۰۰ میلیون دلاری را رد کند. این اثر در حال حاضر پرفروش‌ترین فیلم فرنچایز محسوب می‌شود.

فیلم حماسی و جنگی 1917 این هفته توانست رکورد فروش ۱۵ میلیون و ۸۰۰ هزار دلاری را در باکس آفیس آمریکای شمالی به ثبت رسانده و در جایگاه دوم قرار گیرد. جدیدترین ساخته‌ی سم مندس (Sam Mendes) سومین هفته‌ی اکران خود را پشت سر گذاشت. مجموع فروش این فیلم از مرز ۲۰۰ میلیون دلار عبور کرده است. رتبه‌ی سوم این هفته به Dolittle تعلق گرفت که با وجود نقش‌آفرینی نام‌های شناخته‌شده از جمله رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr) و تام هالند (Tom Holland) عملکرد خوبی در باکس آفیس نداشته است. با فروش ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار دلاری این اثر ماجراجویی و فانتزی در هفته‌ی گذشته، مجموع فروش آن به ۹۱ میلیون دلار رسیده است. طبق گزارش‌ها، تولید این فیلم در حدود ۱۹۵ میلیون دلار روی دست تهیه‌کنندگان خرج گذاشته است.

فیلم The Gentlemen که از چند روز قبل روی پرده‌ی نقره‌ای رفته است، فروش ۱۱ میلیون دلاری را در نخستین هفته‌ی اکران خود به ثبت رساند تا رتبه‌ی چهارم را تصاحب کند. جدیدترین ساخته‌‎ی گای ریچی (Guy Ritchie) بازخوردهای مثبتی را از منتقدان دریافت کرد و افراد شناخته‌شده‌ای از جمله متیو مک‌کانهی (Matthew McConaughey) و چارلی هونام (Charlie Hunnam) را در لیست بازیگران خود دارد. در نتیجه، انتظار می‌رود تا به فروش خوب خود طی هفته‌های آینده ادامه دهد. فیلم Jumanji: The Next Level هم با ثبت فروش ۷ میلیون و ۹۰۰ هزار دلاری، به رتبه‌ای بهتر از پنجمی درست نیافت. اگرچه قسمت دوم جومانجی نتوانست موفقیت تجاری قسمت اول را تکرار کند اما از آغاز اکران خود در اواسط دسامبر گذشته تاکنون فروش پیوسته‌ای داشته است.

اکران The Turning از سه روز پیش در سینماهای آمریکا آغاز شد و این فیلم دلهره‌آور توانست در اولین هفته‌ی خود رقم ۷ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار را در باکس آفیس شمالی ثبت کند. جدیدترین ساخته‌ی فلوریا سیجیزموندی (Floria Sigismondi) بازخوردهای منفی را از سوی مخاطبان و منتقدان دریافت کرده است. در نتیجه، انتظار نمی‌رود تا در هفته‌های آینده عملکرد مشابهی را به ثبت رسانده و بدون شک با کاهش فروش روبرو خواهد شد. جدیدترین فیلم جنگ ستارگان که تحت عنوان Star Wars: The Rise of Skywalker شناخته می‌شود، این هفته در رتبه‌ی هفتم ایستاد. این اپرای فضایی در هفته‌ی گذشته ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار دلار فروش داشته است. اگرچه مجموع فروش قسمت پایانی خط داستانی اسکای‌واکر از مرز یک میلیارد دلار عبور کرده اما نتوانسته است در حد و اندازه‌ی انتظارها حاضر شود.

رتبه‎‌‌ی هشتم این هفته به Little Women رسید. تازه‌ترین اثر گرتا گرویک (Greta Gerwig) در هفته‌ی گذشته ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار فروخت. فروش این فیلم اقتباسی در باکس آفیس آمریکای شمالی در حدود ۱۰۰ میلیون دلار بوده است. رتبه‎ی هشتم و نهم هم به‌ترتیب به دو فیلم Just Mercy و Knives Out رسید. چهارمین فیلم دستین دنیل کروتون (Destin Daniel Cretton) در مقام کارگردان توانست در جریان هفته‌ی قبل فروشی معادل ۴ میلیون دلار را به ثبت برساند. Knives Out هم تنها ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار فروخت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا