برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

سه مرد عنکبوتی در فیلم Avengers Secret Wars مبارزه خواهند کرد؟

تقابل اسپایدرمن‌ها در اخرین پروژه فاز ششم مارول؟

سه مرد عنکبوتی در فیلم Avengers Secret Wars مبارزه خواهند کرد؟ ۵ ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ مارول کپی لینک
سه مرد عنکبوتی در فیلم Avengers Secret Wars

اخیرا مخاطبان و طرفداران دنیای سینمایی مارول نظریه‌هایی درباره فیلم Avengers Secret Wars، تمام کننده حماسه مولتی‌ورس مارول ارائه داده‌اند که در این فیلم قرار است شاهد مبارزه سه مرد عکنبوتی باشیم.

در انتهای فیلم Spider Man: No Way Home، شخصیت ادی براک (Eddie Brock) یا همان ونوم (Venom) را با بازیگری تام هاردی (Tom Hardy) میبینیم که بعد از اصلاح طلسم پیوند جهان‌های موازی به‌دست دکتر استرنج (Doctor Strange) به دنیای خودش برمی‌گردد. اما در آن لحظه بیننده می‌تواند تکه‌ای به‌جا مانده از سیمبیوت ونوم را در محلی که ادی در آن حضور داشت، مشاهده کند. همین سکانس باعث شده تعداد زیادی از علاقه‌مندان دنیای سینمای مارول درباره فیلم Avengers: Secret Wars فرضیه‌هایی بدهند. این نظریه‌ها به این موضوع می‌پردازد که در خط داستانی این فیلم، مرد عنکبوتی با نقش آفرینی تام هالند (Tom Holland) با سیمبیوت ونوم تماس پیدا می‌کند و سبب می‌شود که شخصیت مرد عنکبوتی به‌کلی تغییر یابد. اگر سه گانه مرد عنکبوتی اثر سم ریمی را دیده باشید حتما به‌خاطر دارید که شخصیت پیتر پارکر (Peter Parker) با بازی توبی مگوایر (Tobey Maguire) در مرد عنکبوتی ۳ با سیمبیوت ونوم پیوند خورد و اخلاق این کاراکتر عوض شده بود.

به‌علاوه این تئوری‌ها بازگو می‌کنند که مرد عنکبوتی توبی مگوایر و اندرو گارفیلد (Andrew Gaefield) بار دیگر به دنیای سینمای مارول باز خواهند گشت و در فیلم اونجرز سیکرت وارز حضور پیدا می‌کنند. توبی مگوایر در این فیلم قصد دارد مرد عنکبوتی تام هالند را متقاعد کند که از شر سیمبیوت خلاص شود، زیرا خودش قبلا تماس با ونوم را تجربه کرده است. فرضیه‌ها داستان را ادامه می‌دهند که تام هالند نمی‌تواند ارتباط خودش با ونوم را از بین ببرد و در حالت ونوم به مرد عنکبوتی توبی و اندرو حمله می‌کند. به این صورت مبارزه سه مرد عنکبوتی در فیلم Avengers Secret Wars شکل می‌گیرد. متاسفانه در این مدت هیچ یک از بازیگران مرد عنکبوتی و مارول این تئوری‌ها را تایید نکردند، بنابراین این فرضیه‌ها تنها حدس و گمان‌های طرفداران است.

تاریخ اکران فیلم Avengers: Secret Wars برای ۷ نوامبر ۲۰۲۵(۴ آذر ۱۴۰۴) تنظیم شده است. هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد این فیلم به‌جز تاریخ پخش منتشر نشده است.

نظر شما درباره نظریه مبارزه سه مرد عنکبوتی در فیلم Avengers Secret Wars چیست؟ آیا این فرضیه‌ها تایید می‌شوند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments