1%
  • 0/10

تهیه‌کننده فصل دوم سریال لوکی از نقش سیلوی در راه اندازی داستان انتقام جویان 6 گفت

سیلوی مسئولیت زیادی در این زمینه دارد!

تهیه‌کننده فصل دوم سریال لوکی از نقش سیلوی در راه اندازی داستان انتقام جویان 6 گفت ۰ ۲۴ مهر ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
داستان انتقام جویان 6

به‌دنبال پخش قسمت دوم فصل دوم سریال لوکی، تهیه‌کننده‌ پروژه درباره نقش سیلوی در راه اندازی داستان انتقام جویان 6 صحبت کرده است.

به‌لطف شایعات و گمانه‌زنی‌های اخیر، ششمین فیلم انتقام جویان با اینکه هنوز چهار سال با اکران فاصله دارد اما در حال تبدیل شدن به بزرگترین رویداد کراس اوری در تاریخ آثار کمیک بوکی است. از بازگشت شخصیت‌های کلاسیک مارول مثل ولورین هیو جکمن (Hugh Jackman) و اسپایدرمن توبی مگوایر (Tobey Maguire) گرفته تا ایده ریبوت شدن دنیای سینمایی مارول بعد از شکست خوردن کانگ فاتح، اقتباس لایو اکشن جنگ‌های مخفی این روزها حسابی سر زبان‌ها افتاده است.

اکنون به‌دنبال پخش قسمت دوم فصل دوم سریال لوکی، کوین رایت (Kevin Wright)، تهیه‌کننده اجرایی پروژه با شرکت در پادکست فاز صفر وب‌سایت کمیک بوک کمی بیشتر درمورد تاثیری که شخصیت سیلوی با بازی سوفیا دی مارتینو (Sophia Di Martino) بر داستان ششمین فیلم انتقام ‌جویان خواهد داشت، صحبت کرده است. او ابتدا اذعان کرد که این سریال می‌تواند نقطه توقفی باشد که در آن فازهای آینده دنیای سینمایی مارول از لوکی و انتخاب‌هایش به‌طور غیرمنتظره‌ای تاثیر بگیرند.

وقتی در حال توسعه سریال لوکی بودیم، همیشه می‌خواستیم باقی فیلم و سریال‌های مارول از لوکی و انتخاب‌هایش به‌طور غیرمنتظره‌ای تاثیر بگیرند. در واقع ما سعی داشتیم داستانی روایت کنیم که نه‌تنها برای خدای شرارت، بلکه برای آینده دنیای سینمایی مارول هم مهم و تعیین‌کننده باشد. شاید لوکی کاتالیزور داستان انتقام جویان 6 باشد، اما نباید فراموش کنید که سیلوی نیز در این زمینه مسئولیت زیادی دارد، چراکه بزرگترین دلیل بهم خوردن نظم مولتی‌ورس و راه افتادن جنگ مولتی‌ورسی جدید کشتن او که باقی می‌ماند است.

حالا سوال بزرگ این است که آیا سوفیا دی مارتینو بعد از ایفای نقش در سریال لوکی، در فیلم‌های بزرگی همچون Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars حضور پیدا خواهد کرد با خیر؟ قبلا شایعه شده بود که چندین ستاره سریال لوکی به گروه بازیگران Deadpool 3 ملحق شده‌اند، اگرچه هنوز هیچ نشانه‌ای مبنی بر دخالت سوفیا دی مارتینو در آن وجود ندارد. البته با توجه به محبوبیت فوق‌العاده‌ای که او حین جان بخشیدن به شخصیت سیلوی بدست آورده، منطقی به‌نظر نمی‌رسد که مارول نخواهد سیلوی را در داستان انتقام ‌جویان 6 قرار بدهد.

قسمت‌های جدید فصل دوم سریال لوکی جمعه هر هفته از سرویس استریم دیزنی پلاس پخش می‌شوند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments