حضور انتقام جویان پس از Avengers: Endgame در دنیای سینمایی مارول تایید شد

اونجرز اسمبل!

انتقام جویان پس از Avengers: Endgame

پس از مدت‌ها بالاخره استودیو مارول (Marvel Studios) رسما حضور انتقام جویان پس از Avengers: Endgame را تایید کرده؛ گروهی که شاید برخی از افراد فکر می‌کردند که در فاز چهارم منحل شده است!

از سال ۲۰۰۸ ما شاهد ساخت فیلم‌های از استودیو مارول بودیم که همگی درباره موضوع جمع شدن گروهی از ابرقهرمانان به نام اونجرز (Avengers) یا همان انتقام جویان بوده است. این گروه در سال ۲۰۱۲ در دنیای سینمایی مارول در کنار همدیگر قرار گرفتند تا جلوی لوکی (Loki) و ارتشی که از تانوس (Thanos) گرفته بود را بگیرند؛ در حالی که مدتی بعد در سال ۲۰۱۴، آن‌ها در مقابل اولتران (Ultron) قرار گرفتند؛ یک هوش مصنوعی فوق پیشرفته که قصد داشت تا زمین را وجود انسان‌ها پاک کند!

با این حال در سال‌های بعد و طی وقایع Civil War بود که طی یک جنگ داخلی، انتقام جویان از همدیگر جدا شدند تا هنگام نیاز در نزدیکی جنگ ابدیت، دوباره در کنار هم جلوی تایتان بنفش و عصبانی دنیای مارول را بگیرند؛ کاری که با شکست مواجه شد و به اتفاقات Endgame رسید تا یکبار و به باور بینندگان برای آخرین بار، انتقام جویان در کنار همدیگر جمع شوند و با شعار Assemble از کایپتان آمریکا (Captain America)، تانوس را برای همیشه شکست دهند.

با این وجود پس از این فیلم تیم انتقام جویان پخش شدند و با مرگ مرد آهنی (Iron Man) و پیر شدن کایپتان آمریکا، این باور جا افتاده شد که دیگر تیمی تحت عنوان انتقام جویان وجود ندارد. این در حالی است که قسمت سوم سریال She-Hulk عکس این قضیه را ثابت می‌کند!

اشاره به انتقام جویان پس از Avengers: Endgame در قسمت سوم سریال She-Hulk

در فاز چهارم دنیای سنیمایی مارول، سعی شده تا طی سریال‌ها و فیلم‌های مختلف، داستان بسیاری از انتقام جویان زنده مانده پس از واقعه Endgame نشان داده شود. اما هنوز هم هیچ تیم اصلی و مشخصی از انتقام جویان مشخص نشده و پس از کنار رفتن برخی از شخصیت‌های اصلی آن،‌ نمی‌دانیم که آیا هنوز هم تیمی تحت عنوان اونجرز وجود دارد یا که نه.

با این حال نکته قابل توجه اینجاست که در سریال جدید She-Hulk که به تازگی از شبکه دیزنی پلاس پخش شده و چند روز پیش شاهد انتشار قسمت سوم آن بودیم، اشاره بسیار جالبی به تیم اونجرز می‌شود و به نحوی که حضور انتقام جویان پس از Avengers: Endgame تایید شده است. در این اپیزود جدید از سریال شی هالک، می‌بینیم که جنیفر والترز (Jennifer Walters) با برخی از خبرنگارها مصاحبه می‌کند و به پرسش‌های آن‌ها جواب می‌دهد. این در حالی است که یکی از پرسش‌های خبرنگارها درباره حضور شی هالک در گروه انتقام جویان بود و شایعه شده که او به عنوان یک اونجر انتخاب نشده است!

این گفته در واقع در حد یک شایعه در دنیای سینمایی مارول است، اما همین که هنوز هم مردم و گروه‌های خبری درباره انتقام جویان در این جهان صحبت می‌کنند،‌ نشان می‌دهد که هنوز هم چیزی تحت عنوان انتقام جویان وجود دارد و به زودی در فیلم‌های آینده دنیای سینمایی مارول بیشتر درباره آن خواهیم شنید.

به هر حال در دنیای کمیک بوکی مارول، شی هالک بالاخره به تیم انتقام جویان اضافه می‌شود و این اتفاق در دنیای سینمایی قطعا اجتناب‌ناپذیر خواهد بود. اما اینکه چه زمانی شی هالک تصمیم می‌گیرد تا به این تیم ابرقهرمانی اضافه شود، هنوز مشخص نیست. با این وجود، جالب است بدانید که حتی شخصیت اسمارت هالک (Smart Hulk) هم هنگام اضافه شدن شی هالک به تیم اونجرز در داستان حضور داشته و این خود می‌تواند یک نقطه محرک برای اضافه کردن این کاراکتر جدید به تیم اونجرز باشد.

ما در فیلم Shang-Chi And The Legend of The Ten Rings هم دیده بودیم که وانگ (Wong) به همراه بروس بنر (Bruce Banner) و کاپیتان مارول (Captain Marvel) و همچنین رودی رودز (Rhodey Rhodes)، ملاقاتی داشت و این یعنی اعضای سابق تیم انتقام جویان هنوز هم به صورت غیر رسمی با همدیگر در ارتباط هستند. این در حالی است که اعضای تیم اونجرز تا فاز پنجم و ششم دنیای سینمایی مارول قطعا عوض خواهند شد و شخصیت‌هایی از جمله شانگ چی (Shang-Chi)، میس مارول (Ms. Marvel) و همچنین شی هالک به آن اضافه خواهند شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا