رویارویی مرد مورچه‌ای با موجودی عظیم الجثه در جدیدترین کانسپت آرت فیلم Avengers: Endgame

تقابلی مهیج و نفس‌گیر که توسط مارول حذف شد

رویارویی مرد مورچه‌ای با موجودی عظیم الجثه در جدیدترین کانسپت آرت فیلم Avengers: Endgame پارسا خلیلی ۴ ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ مارول
کانسپت آرت فیلم Avengers: Endgame

جدیدترین کانسپت آرت فیلم Avengers: Endgame مرد مورچه‌ای را علیه موجودی عظیم الجثه قرار می‌دهد که درصورت حذف نشدن می‌توانست لحظه‌ای فراموش نشدنی باشد.

فیلم Avengers: Endgame در سال ۲۰۱۹ با بازخوردهای تحسین برانگیز طرفداران و منتقدان روبرو شد و بی‌انصافی نیست که بگوییم استودیو مارول در تلاش است تا دوباره جادویی که با فینال حماسه بی‌نهایت پیدا کرده را بدست بیاورد. دو فیلم پایانی فاز ششم دنیای سینمایی مارول، یعنی Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars نیز به ناچار با آخرین اثر مارولی برادران روسو مقایسه خواهند شد، بنابراین استودیو مارول به‌شدت تحت فشار قرار گرفته است. در این میان، آدام راس (Adam Ross) از چندین کانسپت آرت جدید رونمایی کرده که گونه هیولاهای عظیم الجثه و وحشتناکی از گونه فضایی چیتاری را نشان می‌دهد.

به‌گفته او، نویسندگان فیلم یعنی کریستوفر مارکوس (Christopher Markus) و استیون مک فیلی (Stephen McFeely) در ابتدا قصد داشتند تا هیولاهای عظیم الجثه‌ و وحشتناکی را به ارتش چیتاری تانوس اضافه کنند چراکه این هیولاها در اولین فیلم انتقام جویان با استقبال خوبی از سوی طرفداران مواجه شده بودند. به‌همین خاطر تیم توسعه کانسپت آرت‌های جذاب زیادی خلق کرد که بنا به‌دلایلی از هیچکدام در نبرد نهایی استفاده نشد. در ادامه می‌توانید تمامی کانسپت‌ها را مشاهده کنید.

برای مدتی، Avengers: Endgame با فروش شگفت انگیز ۲.۷۹۹ میلیارد دلاری در باکس آفیس جهانی به پرفروش‌ترین در تاریخ سینما تبدیل شده بود. با این حال، جیمز کمرون (James Cameron) نتوانست این وضعیت را تحمل کند، به‌همین خاطر با اکران مجدد آواتار در طول همه‌گیری ویروس کرونا باری دیگر رکورد پرفروش‌ترین فیلم را از آن خود کرد.

فیلم‌های Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars به‌ترتیب در تاریخ‌های ۱ می سال ۲۰۲۶ (۱۱ اردیبهشت سال ۱۴۰۵) و ۷ می سال ۲۰۲۷ (۱۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۶) اکران و داستان حماسه مولتی‌ورس دنیای سینمایی مارول را به‌پایان خواهند رساند.

4.5 11 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا