شخصیت‌های زیادی در تیم ابرقهرمانی جدید دنیای سینمایی مارول حضور خواهند داشت

صحبت‌های دیزنی درباره اعضای جدید انتقام‌جویان

شخصیت‌های زیادی در تیم ابرقهرمانی جدید دنیای سینمایی مارول حضور خواهند داشت پارسا خلیلی ۱۳ ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ سینمای جهان
تیم ابرقهرمانی جدید دنیای سینمایی مارول

با اینکه قسمت پنجم انتقام‌جویان دو سال با اکران در سینماها فاصله دارد، مدیر ارشد دیزنی به‌تازگی درباره آنچه که طرفداران باید از تیم ابرقهرمانی جدید دنیای سینمایی مارول در فیلم Avengers: The Kang Dynasty انتظار داشته باشند، صحبت کرد.

سال گذشته کوین فایگی (Kevin Feige) با حاضر شدن در همایش کمیک کان سن دیگو، ضمن معرفی فاز پنجم دنیای سینمایی مارول، از دو قسمت بعدی انتقام‌جویان با نام‌های Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars رونمایی کرد که با اکران در سال‌های ۲۰۲۵ و ۲۰۲۶ به فاز ششم و حماسه مولتی‌ورس پایان خواهند داد. در حالیکه استودیو مارول هنوز تیم توسعه‌ مناسبی را برای اقتباس جنگ‌های مخفی پیدا نکرده است، اما از طرفی موفق شده، جف لاونس (Jeff Loveness) را برای نگارش فیلمنامه و دستین دنیل کرتون (Destin Daniel Cretton) را برای کارگردانی سلسله کنگ برگزیند. اکنون بعد از گذشت یک سال از پنل مارول در کمیک کان، جف لاونس نگارش اولیه فیلمنامه سلسله کنگ را آغاز کرده و به‌دنبال آن نیز شایعاتی مبنی بر حضور کاپیتان آمریکا سم ویلسون، شانگ چی و پلنگ سیاه شوری به‌عنوان سه عضو کلیدی انتقام‌جویان جدید در این فیلم مطرح شده است.

 

صحبت‌های مدیرعامل دیزنی درباره تیم ابرقهرمانی جدید دنیای سینمایی مارول

در طول کنفرانس فناوری و رسانه مورگان استنلی، باب ایگر (Bob Iger)، مدیرعامل دیزنی در مورد اینکه استودیو مارول چگونه باید بین شخصیت‌های مورد علاقه طرفداران و چهره‌های جدید معرفی شده در فاز چهارم تعادل برقرار کند، صحبت کرد.

خوشبختانه وقتی موضوع ابرقهرمانان به‌میان می‌آید، بدون شک می‌توانم بگویم که برند مارول هیچ چیزی کم ندارد. ما فقط باید بر اساس داستانی که قصد روایتش را داریم، به انتخاب شخصیت‌ها بپردازیم. اگر به مسیر حرکت مارول در پنج سال آینده نگاه کنید، متوجه می‌شوید که اتفاقات بزرگی قراره رخ بدهد و چهره‌های جدید زیادی قراره به گروه جدید انتقام‌جویان اضافه شوند.

جف لاونس نیز در مصاحبه‌ اخیر خود با اشاره به یلنا بلووا فلورانس پیو (Florence Pugh) و پلنگ سیاه لتیتیا رایت (Letitia Wright)، تایید کرد که از میان تمامی شخصیت‌های معرفی شده در فاز چهارم و پنجم، چندین گزینه احتمالی را برای گروه بعدی انتقام‌جویان در نظر گرفته است.

ما فلورانس پیو، جاناتان میجرز و لتیتیا رایت را داریم. ما یک گروه بزرگ از بازیگران حرفه‌ای را داریم. من گزینه‌های احتمالی زیادی را از بین شخصیت‌های معرفی شده در فاز چهارم و پنجم برای گروه بعدی انتقام‌جویان در نظر گرفته‌ام، اما مطمئن باشید همه شخصیت‌ها به‌نحوی شانس درخشش خواهند داشت. فعلا نمی‌توانم بگویم چه کسی و نمی‌توانم بگویم چه زمانی، اما فضای کافی برای همه هست.

صرف نظر از شخصیت‌های تازه معرفی شده، هنوز تکلیف نگهبانان کهکشان نیز به‌طور کامل مشخص نشده و هیچکس نمی‌داند که آیا اعضای گروه کیهانی مارول به‌جهت مقابله با کنگ فاتح، در کنار انتقام‌جویان حضور پیدا خواهند کرد یا خیر. اگرچه اظهارات اخیر جیمز گان (James Gunn) در مورد آینده آدام وارلاک، می‌تواند به نقش احتمالی او در داستان فیلم اشاره داشته باشد.

فاز پنجم دنیای سینمایی مارول تازه آغاز شده و هنوز نزدیک به دوازده فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی، به‌علاوه تعداد انگشت شمار دیگری پس از معرفی نقشه راه فاز ششم در سال ۲۰۲۵ وجود دارد که باید به سینماها و سرویس دیزنی پلاس راه پیدا کنند. از طرفی با وجود تمام تغییراتی که در برنامه‌ها و سیاست‌های استودیو مارول رخ می‌دهد، این احتمال وجود دارد که سلسله کنگ طبق برنامه در سال ۲۰۲۵ به پرده سینماها نرود. البته فیلمی به وسعت انتقام‌جویان نباید با عجله ساخته شود و به‌همین خاطر ارزش تاخیرهای احتمالی را دارد.

فیلم‌ مورد انتظار Avengers: The Kang Dynasty در تاریخ ۲ می سال ۲۰۲۵ (۱۲ اردیبهشت سال ۱۴۰۴) در سینماهای سراسر دنیا اکران خواهد شد. نظر شما در این رابطه چیست؟ شما کدام شخصیت‌ها را برای گروه جدید انتقام‌جویان مناسب می‌دانید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید. 

4.4 9 آراء
امتیاز مطلب

guest

13 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا