برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

جیمز کامرون برنامه‌های جذابی برای فیلم کنسل شده اسپایدرمن خود داشته است

بزرگترین پتانسیل هدر رفته اسپایدرمن!!

جیمز کامرون برنامه‌های جذابی برای فیلم کنسل شده اسپایدرمن خود داشته است ۱۵ ۱۵ خرداد ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
فیلم کنسل شده اسپایدرمن

شاید باورش کمی سخت باشد اما به‌تازگی مشخص شده که آقای جیمز کامرون (James Cameron) برنامه‌های جذابی برای فیلم کنسل شده اسپایدرمن خود داشته است.

به‌لطف اکانتی در توییتر به‌نام legotrillermoth، به‌تازگی مشخص شده که در اواخر دهه هشتاد و اوایل دهه نود میلادی، کارگردان سری فیلم‌های آواتار و تایتانیک، آقای جیمز کامرون قصد ساخت اقتباس لایو اکشن اسپایدرمن با درجه سنی بزرگسال را داشته است. او حتی تا نوشتن فیلمنامه هم پیش رفته و ستاره‌های مطرحی همچون لئوناردو دیکاپریو (Leonardo DiCaprio) و آرنولد شوارتزنگر (Arnold Schwarzenegger) را برای نقش‌های پیتر پارکر و دکتر اختاپوس در نظر داشت.

طبق توضیحات کانسپت آرتی کمتر دیده شده در همایش سینماتک فرانسه، فیلم کنسل شده اسپایدرمن جیمز کامرون قرار بود داستانی دارک با محوریت ابرشرورهایی همچون دکتر اختاپوس، الکترو، سندمن و حتی ونوم را روایت کند. اما متاسفانه به‌خاطر مشکلات بوجود آمده بر سر حق امتیاز شخصیت اسپایدرمن، رویای کامرون هیچگاه تحقق نیافت و در سال ۲۰۰۲، سم ریمی (Sam Raimi) پای محبوب‌ترین شخصیت مارول را به دنیای لایو اکشن باز کرد.

اسپایدرمن، بهترین فیلمی که هرگز نساختم. از آنجایی که برداشت من از این شخصیت محبوب هیچگاه اجرا نشد، کانسپت‌ آرت‌های بسیار کمی طراحی کردم. قرار بود در این فیلم بزرگسال تقابل اسپایدرمن با شخصیت‌های نمادینی همچون دکتر اختاپوس، الکترو و سندمن به تصویر کشیده شود و سپس در دنباله‌ آن شخصیت ونوم سر راه پیتر قرار بگیرد.

از جدیدترین فیلم اسپایدرمن، یعنی Spider-Man 4 چه می‌دانیم؟ در حال حاضر اطلاعات رسمی در دست نیست، اما به‌گفته افشاگران، دومین سه‌گانه اسپایدرمن روایت‌گر داستان جنگ داخلی کاپیتان آمریکا در سطح خیابان است و چهره‌های آشنایی مثل شیطان هلزکیچن، مرد مورچه‌ای، کیت بیشاپ و اکو را مقابل یکدیگر قرار می‌دهد. این موضوع نیازی به تایید رسمی مارول ندارد، زیرا انتخاب شدن ویلسون فیسک به‌عنوان شهردار جدید شهر نیویورک، عواقبی مشابه قرارداد سوکوویا را برای قهرمانان سطح خیابان دنیای سینمایی مارول به‌همراه خواهد داشت.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Spider-Man 4 هنوز تاریخ اکران مشخصی ندارد چون حتی پروسه فیلمبرداری هم به صورت رسمی آغاز نشده است. بنابراین انتظار می‌رود اوایل سال ۲۰۲۵ (بین دی ۱۴۰۳ و خرداد ۱۴۰۴) در سینماها اکران شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

15 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments