برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تصویر جدیدی از پشت صحنه‌ی فیلم Avatar 2 منتشر شد

ساخت یک فیلم چالش‌برانگیزتر از آن است که فکر می‌کنید

تصویر جدیدی از پشت صحنه‌ی فیلم Avatar 2 منتشر شد ۰ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
پشت صحنه‌ی فیلم Avatar 2

اکانت رسمی سری فیلم‌های «آواتار» در توییتر اقدام به انتشار یک تصویر از پشت صحنه‌ی فیلم سینمایی آواتار ۲ با حضور تعدادی از بازیگران اصلی‌اش کرد.

از همان ۱۱ سال پیش که اولین قسمت «آواتار» اکران و به پرفروش‌ترین فیلم سینمایی تاریخ (تا قبل از اکران Avengers: Endgame) تبدیل شد، «جیمز کامرون» کارگردان و مغز متفکر این فیلم قصد تا ادامه‌ای برای آن بسازد. همین‌گونه هم شد و کامرون چند سال پیش اعلام کرد که قصد ساخت سه قسمت دیگر را دارد که تا به حال بخشی از روند تولید آن هم طی شده است.

اما در این بین، عاملی غیر قابل پیش‌بینی به نام کرونا وارد شد تا تمام برنامه‌های تولید آثار سینمایی را در سراسر جهان مختل کند. فیلم‌های آواتار هم از این قاعده مستثنی نبودند و فعلا روند تولید آن‌ها متوقف شده است. با این حال سازندگان امیدوارند تا هر چه سریع‌تر وضعیت به حالت عادی خود برگردد تا ساختن فیلم‌ها را ادامه دهند. تا آن مدت این تیم با اطلاعات مختلفی طرفداران را مشتاق نگه می‌دارند.

به‌تازگی اکانت رسمی آواتار در توییتر، تصویر جدیدی از پشت صحنه‌ی فیلم Avatar 2 منتشر کرده است که در آن، شاهد حضور «سم ورتینگتون»، «زویی سالدانا»، «کیت وینسلت» و «کلیف کرتیس» از بازیگران اصلی فیلم هستیم. این تصویر مربوط به ضبط سکانسی در آب است و تمام بازیگران با لباس‌های مخصوص کپچر، در یک استخر به ظرفیت ۹۰۰ هزار گالن قرار گرفته‌اند.

پیش از این هم تصاویری از پشت صحنه‌ی این فیلم توسط این اکانت منتشر شده بود که جیمز کامرون هم در آن‌ها حضور داشت. همان‌طور که تصاویر مشخص است، روی سطح آب توپ‌هایی قرار دارد که دلیل وجودشان، جلوگیری از نفوذ نور در سکانس‌های زیر آب است.

دومین قسمت از فیلم‌های آواتار در تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ (۲۰ آذر ۱۴۰۰) اکران خواهد شد. اگر چه توقف تولید به خاطر ویروس کرونا امکان دارد باعث تاخیر در تاریخ نمایش شود، اما جیمز کامرون امیدوار است تا فیلم را به زمان مقرر شده برساند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments